Co vše potřebujete vědět o vašem povinném ručení?

Co vše potřebujete vědět o vašem povinném ručení?

Povinné ručení je povinná doložka k tomu, abyste mohli jezdit ve svém vozidle na území České republiky. Je důležité, protože vás může ochránit před ve

Užší výběr juniorské reprezentace má za sebou týdenní soustředění ve Španělsku
Lacko se stal potřetí vícemistrem Evropy!
Vyhlášení vánoční soutěže o knihu Martina Straky

Povinné ručení je povinná doložka k tomu, abyste mohli jezdit ve svém vozidle na území České republiky. Je důležité, protože vás může ochránit před velkými výdaji v případě nečekané nehody. Dnes si pojďme říci, co byste všechno o srovnání povinného ručení měli vědět.

Proč je povinné ručení důležité?

Je důležité, protože je povinné. Pokud jej nemáte, můžete dostat pokutu až 40 tisíc korun. Mnohem horší případ je, když máte dopravní kolizi. Budete totiž platit veškerou vámi způsobenou škodu. A ta se může mnohdy vyšplhat až do miliónů. Vážně to chcete?

Proč není dobré brát si moc levné povinné ručení?

Především poměr cena/výkon. Pokud si pořídíte příliš levné povinné ručení, bude to takové Pyrrhovo vítězství. Budete se radovat z velmi nízké platby, nicméně v případě nějakých skutečně velkých výdajů riskujete, že vás pojišťovna nechá na holičkách. Experti radí, že když narazíte na skutečně až moc dobrou nabídku, nejdříve vše pečlivě prostudujte. Jednou řežte, dvakrát měřte, že?

Co vše mohu v povinném ručení získat?

Společně s povinným ručením můžete získat mnoho bonusových služeb. Stačí se jen na začátku změny povinného ručení zamyslet, co vás trápí nejvíce. Trpíte na srážky se zvěří? Má váš vůz každou chvíli pavouka na skle od kamínku? Nemůžete si dovolit v případě složitější opravy zůstat bez vozu? To vše se dá zařídit. Stačí se jen u ověřeného srovnávače povinného ručení optat, jaké společnosti nabízejí nejvýhodnější bonusy.

Jak mohu srovnat povinné ručení?

Odborníci doporučují alespoň jednou za dva měsíce srovnat situaci na trhu povinného ručení. Důvod? Pojišťovny se předhánějí ve výhodných podmínkách a občas je na trhu k dispozici skutečně skvělá kombinace bonusů za výhodnou cenu. Proto je dobré pravidelně porovnat povinné ručení na trhu. Jak to uděláte? Využijte službu Porovnej24.cz, protože ta má pravidelně aktualizovanou databázi povinného ručení, díky čemuž vám žádná akce neujde. Díky Porovnej24.cz můžete ušetřit tisíce a získat násobně lepší podmínky.

Co k tomu potřebuji?

To je ta nejlepší část. Nepotřebujete vůbec nic, vše vám řekneme na Porovnej24.cz. Dřív, pokud jste chtěli srovnat produkty pojišťoven, jste museli buď obejít všechny pojišťovny a nechat si vykecat díru do hlavy, což bylo extrémně časově náročné. Později se začali využívat služby finančních poradců, nicméně tato profese získala pochybnou pověst. Naštěstí dnes můžete toto vše podstoupit bez nátlaku v online srovnávači povinného ručení zdarma na Porovnej24.cz. Stačí jen vyplnit formulář a v případě jakéhokoliv dotazu se optat na call centru.

Srovnání povinného ručení nebylo nikdy snazší. A co vaše povko? Je dobré? Je výhodné? Je kvalitní? Srovnejte si ho na Porovnej24.cz! Při nejhorším zjistíte, že máte nejlepší produkt na trhu!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0