CZO Kart Series startuje! Zbývají poslední volná místa

CZO Kart Series startuje! Zbývají poslední volná místa

Již tuto sobotu 24. listopadu se na pražské motokárové dráze Kart Planet odehraje úvodní podnik čtyřdílného seriálu CZO Kart Series. Zájem ze strany j

Sezona českého kartingu startuje v Třinci
O víkendu odstartoval Evolution Cup
Kalendář MČR a PAČR v kartingu 2018 zná svou podobu

Již tuto sobotu 24. listopadu se na pražské motokárové dráze Kart Planet odehraje úvodní podnik čtyřdílného seriálu CZO Kart Series. Zájem ze strany jezdců nás v redakci příjemně překvapil a dnes musíme konstatovat, že sprintové závody se pomalu ale jistě plní. Polovinu startovního pole však máme u endurance, kde je tedy stále možnost se svými kamarády sklouznout v čtyřicetiminutovém závodě. Mezi přihlášenými jsou i zajímavá jména. Startovní listinu a další podrobnosti vydáme den před závodem.

Vydali jsme také “Regule a předpisy”, které naleznete ZDE. Doufáme, že jsme složili atraktivní harmonogram a proceduru všech závodních jízd.

Body ze čtyř podniků se budou sčítat nejen v kategorii sprint a endurance, ale také v absolutním pořadí, kam se budou započítávat všechny výsledky. Pro toho nejlepšího jsme připravili jízdu na sedadle spolujezdce dakarského speciálu Hummer H3 RS po boku soutěžáka Petra Hozáka.

Více se o šampionátu CZO Kart Series dočtete ZDE. Přihlášky můžete stále zasílat na e-mail: bydzovsky@violent-storm.cz

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0