Další dvojboj týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Další dvojboj týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Doma stále přituhuje, ale závodní kola se zatím točí dál. V tomto duchu vyrazili členové týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra k dalším bojům o b

Smíšené pocity a poloviční úspěch jezdců týmů Mičánek Motorsport powered by Buggyra na jubilejní Velké ceně Slovenské republiky
Mičánek Motorsport powered by Buggyra startuje závodní sezónu 2020
Zárubovi s Knollem patří ve třídě Pro sedmé místo

Doma stále přituhuje, ale závodní kola se zatím točí dál. V tomto duchu vyrazili členové týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra k dalším bojům o body v předních evropských sériích. Ta početnější skupina vyrazila do slavného Belgického Spa-Francorchamps, kde se o tomto víkendu koná tradiční 24-hodinový závod GT vozů. Součástí doprovodného programu budou i dva závody seriálu Lamborghini SuperTrofeo.

“V závodění GT vozů není většího pojmu než 24-hodinový závod na Nurdschleife a nebo tady ve Spa. Je to legendární trať, plná krásných zatáček a úseků, které musí vzít za srdce snad každého jezdce co jednou okusí zdejší asfalt,” říká s neskrývaným nadšením manažer týmu Jiří Mičánek jr. a obratem dodává:

“Přijeli jsme sem v poloviční sestavě. Jakub Knoll se po té velké ráně v Barceloně necítí stále stoprocentně fit a tak jsme se dohodli, že nebudeme riskovat a počkáme s dalším startem až na Paul Ricard. Naše Barvy tak zde budou hájit pouze Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem, kteří tuto trať doopravdy milují. Jejich šance na celkové umístění v LB cupu jsou poměrně vysoké, a tak všichni věříme v co největší bodový zisk.”

Druhá část týmu pak vyrazila na další trať z kalendáře Gran Prix F1 a sice do Maďarska na Hungaroring. Tam se uskuteční letošní poslední podnik pohárového seriálu TCR Eastern Europe v němž letos premiérově startuje i týmový junior Michal Makeš s vozem Cupra TCR.

“Michalovi aktuálně náleží průběžné šesté místo, nicméně na třetího celkově ztrácí pouhé čtyři body, a tak je stále vše otevřené. Hungaroring zná velmi dobře z předcházejících sezón a s autem už se myslím také sžil. Určitě to tam nebude mít jednoduché, ale věřím v dobrý výsledek, a to nejen v Maďarsku, ale i v konečném zúčtování celé sezóny,” těmito slovy uzavírá Jiří Mičánek víkendové preview.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0