Další podnik ESET CUP Series přinesl týmu RTR Projects tři druhá místa

Další podnik ESET CUP Series přinesl týmu RTR Projects tři druhá místa

Nedaleko Bratislavy se na okruhu Slovakia Ring uskutečnil druhý podnik ESET CUP Series, do které nastoupil tým RTR Projects se dvěma vozy. Sergej Pavl

Vytrvalost GT4 patří Minibergerovi
KTM GTX ukázalo až šokující rychlost!
Další pódiové žně pro RTR Projects v ESET Cup Series
Nedaleko Bratislavy se na okruhu Slovakia Ring uskutečnil druhý podnik ESET CUP Series, do které nastoupil tým RTR Projects se dvěma vozy. Sergej Pavlovec, Filip Sajler a Tomáš Miniberger vybojovali pro brněnský tým další pódiová umístění.
Dvě druhá místa ve sprintových závodech v kategorii GT4 pro Sergeje Pavlovce byla po závodě zklamáním. „Když chcete bojovat o vítězství a pletou se před vás jezdci, kteří ani neznají pravidla, nemůžete mít z výsledku radost. Nejhorší na tom je fakt, že takové auto by v rukou zkušeného jezdce mělo být o několik sekund rychlejší. Vím, že jsme tady měli na víc, ale nemohli jsme to ukázat,“ hodnotil oba závody hodně frustrovaný Sergej Pavlovec, který však dodal: „Ale i takový je motorsport.“
Ve sprintových závodech startoval také Tomáš Miniberger s otevřeným KTM X-BOW Elite. Bohužel pro tento vůz není vypsaná samostatná třída, a tak KTM spadalo do kategorie D5, kde startují prototypy Le Mans. Bez šance na dobrý výsledek si však Tomáš Miniberger našel soupeře z jiných tříd a závod si náramně užil. „Tady jsem neměl šanci, protože jsme v kategorii s vozy LMP2 a LMP3. Chtěl jsem se ale pěkně svézt, což se podařilo. Další účast v ESET Cup s X-BOW Elite nechávám otevřenou, ale třída pro tyto auta by tomuto Cupu slušela a jezdci by si závod užili,“ řekl Miniberger.
Tomáš startoval v hodinové vytrvalosti s Filipem Sajlerem. V rámci kategorie GT4 společnými silami vybojovali druhé místo. Pro Filipa to byla v týmu RTR Projects premiéra. „Na okruhu mám malou zkušenost s jednou dvanáctihodinovkou ale v jiném autě. Já jsem za sebe spokojený a musím říct, že mě to v týmu RTR moc baví, proto jsme se také rozhodli že společně takto strávíme určitě tři roky,“ řekl po závodě Filip Sajler.
Další závod ESET CUP Series se pojede již za necelé dva týdny na okruhu v Brně.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0