Další vyvedený víkend pro Parolin Racing CZ tým

Další vyvedený víkend pro Parolin Racing CZ tým

Tým Parolin Racing CZ absolvoval druhý podnik seriálu Czech Kart Open, který se uskutečnil 17.-19.5 ve Vysokém Mýtě. Stejně jako v minulých závodech

Čeští závodníci se v Třinci neztratili
HKC Racing Team výrazně bodoval na jihu Čech
Hudec v Číně slibnou rychlost proměnit nedokázal

Tým Parolin Racing CZ absolvoval druhý podnik seriálu Czech Kart Open, který se uskutečnil 17.-19.5 ve Vysokém Mýtě. Stejně jako v minulých závodech se i zde vyplatila tvrdá práce mechaniků, kteří poskytli jezdcům perfektně připravenou techniku a ti se tak mohli opět umisťovat na předních příčkách ve všech působících kategoriích. Víkend se navíc nesl ve znamení dobré nálady a skvělého počasí.

Tentokrát zazářili především nejmladší jezdci týmu Michael Hlaváček a Oliver Paločko. Oliver se v superfinále umístil na krásném 6. místě a Michael obsadil dokonce skvělé 4. místo! Oba piloti si odnesli mnoho zkušeností z předchozích závodů a vyplatila se jim tvrdá práce a trénink s coachem Michaelem Vorbou.

Víkend se bohužel neobešel bez kolizí a Aneta Martínková si v závodu nešťastně pohmoždila ruku. Ovšem jedním z priorit členů týmu Parolin Racing CZ je nevzdávat se, proto Aneta i přes zranění v závodu pokračovala a dojela na úctyhodném 11. místě. V závodu předvedla několik krásných předjížděcích manévrů!

Problémy postihly také jezdce Tadeáše Martínka, který z důvodu vypadlé benzinové hadičky, po srážce se soupeřem, nebyl schopen dokončit jednu jízdu. Odstartoval tedy nakonec z poloviny startovního pole, ale ani přes to neztrácel naději a nakonec se zasloužil o výtečné 5. místo!

Tomáše Václavíka se při závodním víkendu ve Vysokém Mýtě bohužel držela smůla. Ovšem díky své vytrvalosti a skvěle fungujícímu podvozku se nakonec zasloužil o krásné 7. místo.

Celý tým Parolin Racing CZ se už nedočkavě připravuje na další závody seriálu Moravský pohár a Czech Kart Open. V následujících dnech proběhne tvrdá příprava v rámci testovacích dnů právě na tratích, na kterých se závody uskuteční.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0