Další zastávkou bude pro GT2 Motorsport Red Bull Ring

Další zastávkou bude pro GT2 Motorsport Red Bull Ring

Okruhové šampionáty FIA CEZ a ESET V4 Cup pokračují o třetím květnovém víkendu v Rakousku. Otce a syna Milana a Jáchyma Galášovi čekají další boje o c

TCR Eastern Europe v Brně hned s dvaceti vozy
Pekař ovládl nedělní závod a přiblížil se k titulu
Drexler Formel Cup v Mostě: Tři Češi na bedně

Okruhové šampionáty FIA CEZ a ESET V4 Cup pokračují o třetím květnovém víkendu v Rakousku. Otce a syna Milana a Jáchyma Galášovi čekají další boje o cenné body.

Hungaroring byl pro tým GT2 Motorsport úspěšný a na výsledky budou chtít jezdci navázat také v Rakousku. „Na Red Bull Ringu jsem startoval již v loňském roce. Tehdy to pro mě byl premiérový závod v rámci FIA CEZ a ESET V4 Cupu. Je to okruh s parametry formule 1, takže musí být dobrý. Ohromující je ale zázemí a je vidět, že se zde hodně investovalo. Trať v Rakousku není tolik technická jako na Hungaroringu, tak uvidíme, jak se nám tu bude dařit,“ řekl manažer týmu a jezdec v jedné osobě Milan Galáš.

V rámci Clio Cupu nastoupí v Rakousku, tak jako v Maďarsku, Jáchym Galáš. Pro Jáchyma byl Hungaroring premiérovým startem ve velkých autech, když devět let závodil v motokárách. V rámci hodnocení Hankook Renault Clio Cupu si jezdec týmu GT2 Motorpsort dojel při premiérovém víkendu pro dvě druhá místa a na druhé pozici průběžného pořadí tak přijede i do Rakouska.

Jezdce týmu GT2 Motorsport čekají celkem čtyři závodní jízdy, dvě velkého sprintu a dvě malého sprintu. Dvě z nich se odehrají již v pátek a další dva závody jsou v Rakousku naplánované na sobotu 19. května. Předpověď počasí je pro rakouský víkend zcela odlišná od Maďarska, kde panovaly letní podmínky. Nad Red Bull Ringem by se měla honit mračna a ke slovu přijde zřejmě i mokré obutí.

Reportáž týmu GT2 Motorsport z Hungaroringu:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0