Do posledních závodů sezóny opět s Jílkovou a Stollerem

Do posledních závodů sezóny opět s Jílkovou a Stollerem

Do letošních posledních závodů Mezinárodního mistrovství České republiky a ESET V4 Cupu nastoupí pražský tým Křenek Motorsport se stejnou dvojící, jak

Mičánek Motorsport zahajuje závodní sezónu 2016
Marquez posunul absolutní rekord okruhu, Češi jsou na hranici desítky
Sobotní vítězství Antonína Herbecka a Marka Frieda

Do letošních posledních závodů Mezinárodního mistrovství České republiky a ESET V4 Cupu nastoupí pražský tým Křenek Motorsport se stejnou dvojící, jako tomu bylo při závodním víkendu v Mostě.

Za volanty dvou dvoulitrových formulí Renault tedy opět usedne Gabriela Jílková a švýcarský závodník Simon Stoller.

Závodní dění DIVIZE 2 na Masarykově autodromu je rozloženo do dvou dnů, v sobotu jsou na programu dvě kvalifikace a v neděli to pak budou dva závody, jejichž starty jsou naplánovány na 10:30 a 13:45.

Gabriela Jílková: \”Máme před sebou poslední závody českého mistrovství a ESET V4 CUPU. Na závody se velice těším, ráda bych se s diváky a celou sezónou rozloučila co nejlepším výsledkem, pro který udělám maximum.\”

Simon Stoller: \”Jsem rád, že mohu opět startovat za tým Křenek Motorsport. Brněnská trať je velice atraktivní, nicméně zde pojedu úplně poprvé a tak pořádně nevím, co mohu od svých výkonů očekávat. Určitě bych se ale stejně jako v Mostě rád podíval na pódium pro nejlepší jezdce.\”

Časový harmonogram víkendu MASARYK RACING DAYS – Podzimní cena:

Sobota 14. září
9:00 – 1. kvalifikace – 30 min
13:40 – 2. kvalifikace – 30 min

Neděle 15. září
10:30 – 1. závod
13:45 – 2. závod

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Rasťo Mahdal 7 years ago

    Gabriela,pozdrav odo mňa aj Simona a obom vám budem v záverečných pretekoch tejto sezóny držať palce aby…,a aj dnes vám ešte prajem pekný deň !!!

  • DISQUS: 0