Duck Racing bychom měli vidět v ESET Cupu i letos

Ani letos by neměla ve startovním poli ESET Cupu chybět stáj Duck Racing. Pro oficiální stránky šampionátu to uvedl šéf a zároveň jezdec týmu Petr Kačírek.

Loňská sezona ESET Cupu přinesla stáji Duck Racing řadu úspěchů. Postaral se o ně zejména Daniel Skalický. Ten se totiž stal celkovým vítězem seriálu a ovládl také celkové hodnocení GT sprintu, celkové hodnocení GT vytrvalosti a vytrvalostní hodnocení kategorie GT3. K tomu bral titul vicemistra ve sprintu GT3. A ani letos by Duck Racing neměl ze startovního pole ESET Cupu zmizet.

„Pevně věřím, že znovu pojedeme. Snad se situace kolem koronaviru uklidní a odjedeme kompletní sezonu. Naše Audi prošlo před Vánoci kompletní repasí, v současnosti čekáme na několik posledních dílů a co nejdříve vyrazíme na první testy,“ uvedl v rozhovoru pro oficiální stránky ESET Cupu Petr Kačírek, šéf a současně jezdec stáje.

Co se týče letošních šancí Duck Racingu, zůstává Kačírek nohama na zemi: „Loni vyšlo úplně všechno skvěle, a to se nestává každý rok. V motorsportu jste jeden rok nahoře, druhý totálně dole a nevíte vlastně proč, vždyť jste přeci všechno dělali úplně stejně. Takže uvidíme. Věřím, že poslední nebudeme, ale že by se nám podařilo obhájit všechno z loňské sezony, to asi ne, jsem realista,“ dodal.

Zda-li bude za Duck Racing letos kromě Kačírka závodit v ESET Cupu opět i Daniel Skalický, je momentálně v jednání. Skalický již ale po skončení loňské sezony uvedl, že by rád s Duck Racingem pokračoval. I Kačírek se nechal slyšet, že by nadále chtěl mít Skalického ve svém týmu.

Zdroj a úvodní foto: ESET Cup