ESET TCR míří na Hungaroring

ESET TCR míří na Hungaroring

Letošní novinka v rámci ESET V4 Cup startuje. Na vozy specifikace TCR čeká o nadcházejícím víkendu úvodní podnik sezony na Hungaroringu, kde se

Makeš se přesouvá do TCR
Další promáčený závod tentokrát padl do rukou Vesniče
Průtrž mračen na Grobniku zvládl nejlépe Jáchym Galáš

Letošní novinka v rámci ESET V4 Cup startuje. Na vozy specifikace TCR čeká o nadcházejícím víkendu úvodní podnik sezony na Hungaroringu, kde se bude bojovat o body v dvojím hodnocení.

Na Hungaroringu se sejde jezdecká elita cestovních automobilů. Maďarský okruh přivítá vedle šampionátu WTCR a TCR Europe Touring Car Series i silné startovní pole ESET TCR a trofej TCR Eastern Europe powered by ESET.

Mezi přihlášenými týmy je například dobře známý tým ASK Vesnič v čele s Milovanem Vesničem a jeho Seatem Cupra TCR. Za srbský tým startuje i Jakub Wyszomirski s Hondou Civic a návrat na scénu ohlásil i Rudi Pešović s Audi RS3 LMS. Slovenské barvy bude hájit Martin Ryba s Hondou Civic a za Českou republiku budou startovat Jáchym Galáš s VW Golf, Dušan Kouřil s Hyundai i30 a Petr Čížek se Seatem Cupra. Startovní listinu ještě doplňují Maciej Laszkiewicz (VW Golf), Carol Wittke a Žarko Knego (oba Seat Cupra).

Závody budou přenášeny živě na všech sociálních sítích TCR. Přímé přenosy tak najdete na YouTube a Facebooku.

Na druhém podniku na Red Bull Ringu, jenž se uskuteční v rámci víkendu ESET V4 Cup, se mimo jiné ukážou i alfy romeo tým Unicorse. Za jejich absencí na Hungaroringu bohužel stojí poškození motoru během testování, takže se čeká na dodávku nového agregátu. V Rakousku obohatí startovní pole i Švýcar Jörg Schori s Opelem Astra TCR. Poté se ESET TCR přesune na Grobnik (26. – 28. 7.), Slovakia Ring (23. – 25. 8.) a sezónu uzavře zářijový závod v Brně (6. – 8. 9.).

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0