ETCC: Pergusa se blíží

ETCC: Pergusa se blíží

Závody FIA ETCC se přesouvají na Sicílii na okruh Pergusa, kde se příští víkend 13-14. července, utká startovní pole 28 jezdců v 7 a 8 kole této série

Neželané srbské ražniči v Maďarsku
“SKORODOMÁCÍ” ZÁVOD ETCC PETRA FULÍNA
ETCC Epilog Informace pro návštěvníky

Závody FIA ETCC se přesouvají na Sicílii na okruh Pergusa, kde se příští víkend 13-14. července, utká startovní pole 28 jezdců v 7 a 8 kole této série.

Český jezdec Petr Fulín, aktuální leader kategorie Super 2000, věří že se nebude opakovat nepovedený víkend z Rakouska, kde Maťo Homola dokázal snížit jeho náskok jen na 4 body. Oba jedou ve vozech BMW s podobnou zátěží. Petr Fulín veze ve svém voze 45 kg, přičemž Maťo Homola poveze o 5 kg více.

V kategorii Super 1600 vede s 31 body německý jezdec Kevin Krammes. Italský jezdec Romeo Luciano, bude chtít využít svého domácího prostředí, aby získal druhou příčku, kterou aktuálně drží Gilles Bruckner. V boji o titul v Single Make Trophy bojuje hned sedm jezdců. Po domácím závodě na Salzburgringu se ujal vedení Mario Dablander. O tři body méně má Jordi Oriola. Aurélien Comte a Nikolay Karamyshev ztrácí na prvního šest a deset bodů. Dablander a Comte povezou ve svém voze 50 kg, zatímco Oriola 42kg a Karamyshev 30kg.

 

-LB-

FIA ETCC
Foto: FIA ETCC

 

COMMENTS

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Michal Hemmer 8 years ago

    pojede Sládečka s krásnou alfou??? docela mě zajímá jak si povedou mercedesy . bude někde vysílaný přenos nebo záznam???

  • comment-avatar

    Nedělní závody budou vysílány na Eurosportu 1 v 11.15 a 12:30, oba budou LIVE.

  • DISQUS: 0