F3: Ukončí Charouz na Monze bodový půst?

F3: Ukončí Charouz na Monze bodový půst?

Stáj Sauber Junior Team by Charouz čeká na Monze další představení ve F3. V něm bude usilovat o přerušení série nebodovaných výsledků. Sauber

Hyman: Nebyla to dobrá sezóna
Víkendový přehled: Kodídka čeká 24hodinovka na Nürburgringu, Ptáčka debut v Asijské F3
Charouzovi nepřinesla mnoho radosti ani kvalifikace F3

Stáj Sauber Junior Team by Charouz čeká na Monze další představení ve F3. V něm bude usilovat o přerušení série nebodovaných výsledků.

Sauber Junior Team by Charouz se během nadcházejícího víkendu pochopitelně nepředstaví pouze ve formuli 2, ale také v závodech F3. Zde bude jezdecké trio české stáje ve složení Lirim Zendeli, Fabio Scherer a Raoul Hyman usilovat o ukončení série dvou podniků s nulovým bodovým ziskem.

Nejvýše postaveným ze zmíněné trojice je v průběžném pořadí Zendeli, kterému se podařilo vybojovat celkem 6 bodů za 8. a 7. místo ze závodů na Red Bull Ringu. S nimi mu patří 17. příčka. Autor jednoho bodu ze sprintu na Silverstone Scherer se nachází na 22. pozici a nejméně se zatím daří Hymanovi. U jména jihoafrického závodníka totiž i po šesti odjetých podnicích zůstává napsána nula, se kterou figuruje na 28. místě.

Celkem si tak český tým během letošní sezony připsal na své konto 7 bodů, se kterými se mezi stájemi nachází na předposlední 9. pozici.

Co se týče vedoucích pozic obou hodnocení, jako lídr šampionátu jezdců zavítá do Itálie Robert Švarcman (152 bodů), který vede s náskokem 23 bodů před svým týmovým kolegou ze stáje Prema Jehanem Daruvalou. Třetí pozice patří Jürimu Vipsovi (122 bodů).

kompletní průběžné pořadí jezdců

Jak již napovídá hodnocení pilotů, mezi týmy suverénně kraluje se 400 body Prema Racing. Druhé místo patří Hitechu Grand Prix (183 bodů) a třetí ART Grand Prix (170 bodů).

kompletní průběžné pořadí týmů

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0