Finále sezony nabídne hned tři sprinty

Finále sezony nabídne hned tři sprinty

Během posledního podniku letošní sezony ESET V4 Cupu na Hungaroringu uvidíme v každé kategorii hned trojici sprintových klání. Vůbec první sezona

Matěj Korený v Cerklje dvakrát v TOP 5
Duck Racing jede na Slovakia Ring potvrdit vybojované pozice
ESET TWC a ŠKODA OCTAVIA CUP na MOTOR SHOW ESSEN

Během posledního podniku letošní sezony ESET V4 Cupu na Hungaroringu uvidíme v každé kategorii hned trojici sprintových klání.

Vůbec první sezona kategorie TCR sice vyvrcholila již minulý měsíc na Masarykově okruhu v Brně, zbylé kategorie ovšem mají finálové klání ročníku stále ještě před sebou. Uskuteční se totiž až během druhého říjnového víkendu na Hungaroringu.

Očekávat od nezadržitelně se blížícího maďarského podniku klidné rozuzlení sezony by ovšem bylo poněkud naivní. I tentokrát se totiž bude na co dívat.

Toto tvrzení platí zvláště pro sprinty, kde se v dějišti Velké ceny Maďarska F1 bude hrát o více, než bývá zvykem. Na Renault Twingo Cup, Clio Cup, vozy GT a TC i na formule totiž čeká namísto tradičních dvou víkendových klání hned trojice jízd a jezdci tak budou během víkendu moci rozšířit svůj účet až o 60 bodů.

Jedinou výjimkou, v jejímž případě neuvidíme v Maďarsku tři závody, bude kategorie Endurance. Ta z logických důvodů absolvuje jen jeden vytrvalostní závod, který se uskuteční v sobotu a potrvá jednu hodinu.

harmonogram závodního víkendu na Hungaroringu

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0