Formule na motokárové dráze!

Formule na motokárové dráze!

tento rok se na motokárové dráze v Praga Aréně odehraje vyvrcholení sezóny F1 pod vedením Tomáše Richtra. Patronem letošního ročníku je závodní stáj

Ptáček si odskočil z formule do motokáry
Čeští závodníci se v Třinci neztratili
Češi se na Trofeo delle Industrie do finále nedostali

tento rok se na motokárové dráze v Praga Aréně odehraje vyvrcholení sezóny F1 pod vedením Tomáše Richtra. Patronem letošního ročníku je závodní stáj EFFECTIVE Racing. Díky této spolupráci se můžete těšit na naprosto unikátní show – formuli Renault 2.0 na speciálně upravené motokárové dráze. Hosty dne jsou Josef Král, Petr Fulín a Vladimír Netušil.

V sobotu 8. prosince se můžete stát zavodníky! Připraven je motokárový turnaj pro muže (kapacita 60 míst) a ženy (kapacita 10 míst). Nově také F1 Esports turnaj dvojic na simulátoru (kapacita 16 míst). Stačí se včas registrovat.

V rámci akce můžete navíc soutěžit o Škodu Kodiaq na víkend od Auto Palace Spořilov. Stačí na Instagram nebo Facebook přidávat fotky s hashtagem #F1effective. Takto soutěžit můžete již nyní, vkládáním fotografií s F1 tématikou a výše zmíněným hashtagem. Vítěz bude vyhlášen na místě.

Podrobnosti naleznete mimo jiné i na sociálních sítích EFFECTIVE Racing.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0