Gabriela Jílková opět v sedačce motokáry

Gabriela Jílková opět v sedačce motokáry

O tomto víkendu (28.-29.9.2013) se na Autodromu ve Vysokém Mýtě uzavřel posledním závodem domácí šampionát v kartingu. Jelikož závodní sezóna ve formu

Rychlá kola v Lysé přilákala tisíce návštěvníků
Jezdci týmu Křenek Motorsport byli oceněni při tradičním “Zlatém večeru”
Do posledních závodů sezóny opět s Jílkovou a Stollerem

O tomto víkendu (28.-29.9.2013) se na Autodromu ve Vysokém Mýtě uzavřel posledním závodem domácí šampionát v kartingu. Jelikož závodní sezóna ve formulích je již pro Gábinu uzavřena, přijala nabídku od stáje Tony Kart a tohoto podniku se zúčastnila. Po roční absenci  v sedačce motokáry netušila, co jí bude čekat. Během roku se změnila řada pravidel, předpisů a Gábina měla pouze pár tréninků do kvalifikace, aby vyrovnala síly s ostatními soupeři. V kvalifikaci se jí podařilo vybojovat první příčku s 0,1 sekundovým náskokem, a tak do obou nedělních závodů startovala z prvního místa. V prvním závodě se jí podařilo odstartovat bez problémů a soupeře držela v těsném závěsu za sebou. Od 3 kola začala soupeřům pomalu ujíždět, až si vybudovala slušný náskok, který byl dlouhý přes celou cílovou rovinku. Druhý závod byl kopií prvního.

Dalším  závodem  bude Světové finále  kategorie ROK v italském Lonatu, který Gábina pojede za podpory Tony kart cz. Tento závod je vypsán na víkend  19.-20.10.2013.

PR

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0