GT Sports Technology čeká tvrdá bitva při Velké ceně Slovenska

GT Sports Technology čeká tvrdá bitva při Velké ceně Slovenska

Technický tým GT Sports Technology Karla Neffeho míří tento víkend na Velkou cenu Slovenska, zařazenou do šampionátů ESET V4 Cup a FIA střední Evropy.

Letní idylka končí, Jakub Kubas bude bojovat o další body na Slovensku
Trio Rosina, Vesnič a Höher úřadovalo i na Slovakia Ringu
Jezdce ESET Renault Twingo Cupu čeká horký víkend v Grobniku

Technický tým GT Sports Technology Karla Neffeho míří tento víkend na Velkou cenu Slovenska, zařazenou do šampionátů ESET V4 Cup a FIA střední Evropy. Tým se bude starat o speciál BMW M6 GT3 stáje Trevor Racing. Do vozu usednou otec a syn Malchárkové, kteří chtějí na domácí půdě vítězství.

„Na Slovakia Ring jsme vyrazili už v úterý, protože nás ve středu a ve čtvrtek čeká rozsáhlé testování. Našim cílem je najít vhodné nastavení a dostat se časem pod dvě minuty. Věřím, že tak jako v předchozích podnicích i tady budeme konkurenceschopní a útočit na nejvyšší příčky,“ uvedl před odjezdem Karel Neffe, který se bude se svým týmem starat o speciál BMW M6 GT3. „Samozřejmě nás na Slovensko jede méně, než kolik nás bylo ve Spa. Budeme se také starat jen o jeden vůz a vytrvalostní závod je podstatně kratší.“

Po středečním a čtvrtečním testování čeká tým Trevor Racing, pro který GT Sports Technology zajišťuje technickou podporu, zápolení ve dvou sprintových závodech a dvouhodinové vytrvalosti. Do té nastoupí tradičně duo Jirko a Christian Malchárkovi. „Zvítězit nebude jednoduché, protože dle posledních informací nasadí Miro Konopka svůj speciál LMP2. Ztracené to ale není,“ dodává Neffe.

První závod na deset kol startuje v sobotu ve 13:30 a vytrvalost v 17:20. Nedělní sprint pak ve 14:05, kterému bude předcházet patnáctiminutový Grid walk.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0