LOADING

Type to search

Homola pojede na Slovensku závody WTCC s Chevroletem

Share

Slovenský miláček Maťo Homola se dočkal! Příští víkend se totiž v rámci podniku MS cestovních vozů na Slovakia Ringu stane prvním slovenským jezdcem, který se kdy zúčastnil závodu FIA WTCC. Homola usedne do Chevroletu Cruze týmu Campos Racing.

Podobně jako Petr Fulín vloni, bude mít jeho rival z ETCC Homola, letos na Slovensku pořádně našlapaný program. Slovenský talent usedne do třetího Chevroletu, který vloni používal Dušan Borkovič, nicméně v letošní sezoně zatím zůstal nepoužitý.

„Tohle je pro mě obrovská šance a já jsem připraven z ní dostat maximum. Nestává se často, že byste dostali možnost zazávodit si v MS a navíc na domácí půdě to bude ještě speciálnější. Samozřejmě chci dosáhnout co nejlepšího výsledku, ale na druhou stranu musím zůstat realistou. Budu se učit ve výkonnějším a technicky pokročilejším voze a kromě toho budu bojovat proti velmi rychlým jezdcům. Sice nemám zkušenosti s technikou TC1, ale na druhou stranu můžu počítat s podporou fanoušků na trati, kterou moc dobře znám,“ prozradil Maťo Homola.

 

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..