Homola pojede na Slovensku závody WTCC s Chevroletem

Homola pojede na Slovensku závody WTCC s Chevroletem

Slovenský miláček Maťo Homola se dočkal! Příští víkend se totiž v rámci podniku MS cestovních vozů na Slovakia Ringu stane prvním slovenským jezdcem,

John Filippi bude i letos pokračovat ve WTCC
F2 v Barceloně: Alex Albon získal druhou pole position v řadě
Před sezonou FIA WTCC: Nezávislí jezdci

Slovenský miláček Maťo Homola se dočkal! Příští víkend se totiž v rámci podniku MS cestovních vozů na Slovakia Ringu stane prvním slovenským jezdcem, který se kdy zúčastnil závodu FIA WTCC. Homola usedne do Chevroletu Cruze týmu Campos Racing.

Podobně jako Petr Fulín vloni, bude mít jeho rival z ETCC Homola, letos na Slovensku pořádně našlapaný program. Slovenský talent usedne do třetího Chevroletu, který vloni používal Dušan Borkovič, nicméně v letošní sezoně zatím zůstal nepoužitý.

“Tohle je pro mě obrovská šance a já jsem připraven z ní dostat maximum. Nestává se často, že byste dostali možnost zazávodit si v MS a navíc na domácí půdě to bude ještě speciálnější. Samozřejmě chci dosáhnout co nejlepšího výsledku, ale na druhou stranu musím zůstat realistou. Budu se učit ve výkonnějším a technicky pokročilejším voze a kromě toho budu bojovat proti velmi rychlým jezdcům. Sice nemám zkušenosti s technikou TC1, ale na druhou stranu můžu počítat s podporou fanoušků na trati, kterou moc dobře znám,” prozradil Maťo Homola.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0