Hudec v Číně slibnou rychlost proměnit nedokázal

Hudec v Číně slibnou rychlost proměnit nedokázal

Martin Hudec se sice během motokárového podniku v čínském Wenzhou prezentoval solidním tempem, v dobré konečné umístění jej ale bohužel pro

Mičánek Motorsport představil světu nové Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo
Kočka s Hudcem si z Chebu odvezli pódia
Mičánek Motorsport se dvěma nováčky při Slovenském okruhovém poháru v Brně

Martin Hudec se sice během motokárového podniku v čínském Wenzhou prezentoval solidním tempem, v dobré konečné umístění jej ale bohužel proměnit nedokázal.

Finále WSK Open Cupu v Laghi nebylo během minulého víkendu jedinou událostí, kdy jsme mohli držet palce české motokárové scéně. Ta měla totiž své zastoupení také v daleké Číně. Do nejlidnatější země světa zavítal Martin Hudec, jenž nastoupil jakožto účastník kategorie Master do podniku ve Wenzhou, který byl součástí Čínského motokárového šampionátu a zároveň série China Kart Open.

Na čínské půdě nechtěl být Martin pouze do počtu. A toto přání se mu skutečně vyplnilo. Již od začátku se totiž prezentoval velice slušným tempem a zatímco kvalifikace pro něj skončila třetím časem, v rozjížďkách nestačil pouze na Jasona Burnse a pro start rozhodujícího finálového klání si vyjel druhou příčku.

Zde se mu již ale stříbrný úspěch bohužel zopakovat nepodařilo. Hudce totiž po pěti kolech potkal kontakt s bariérou, při kterém došlo na jeho motokáře k poškození řízení a spatřit šachovnicový praporek mu tak dopřáno nebylo.

„Velké díky patří jednak mechanikovi Zdeňku Gromanovi, který mi poskytl skvělý servis a motokára díky němu fungovala perfektně, ale také Janu Midrlovi, jenž závod domluvil, a Alexu Haopeng Zhangovi z Mars Racing Managementu za pozvání. Bylo mi ctí za jeho tým závodit a doufám, že se budeme moci příští rok vrátit. Rádi bychom se zde zúčastnili během roku více podniků,“ uvedl Martin po skončení podniku.

V roli mechanika doprovázel Martina Hudce během jeho čínského dobrodružství Zdeněk Grohman.
foto: Martin Hudec/Facebook

Pro vítězství si ve finále dojel Jeremy Lee.

titulní fotografie: Martin Hudec/Facebook

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0