Hungaroring přinesl týmu RTR Projects tři vítězství a dva tituly

Hungaroring přinesl týmu RTR Projects tři vítězství a dva tituly

Ve dnech 24. a 25. října se na maďarském okruhu nedaleko Budapešti odehrál poslední podnik ESET Cup Series, ve kterém tým RTR Projects vybojoval hned

KTM GTX ukázalo až šokující rychlost!
Brněnské ESET GT nudit nebude
Ve sprintu GT4 tahá za nejdelší konec Ficza
Ve dnech 24. a 25. října se na maďarském okruhu nedaleko Budapešti odehrál poslední podnik ESET Cup Series, ve kterém tým RTR Projects vybojoval hned dva mezinárodní tituly, a to ve své první sezóně této série.

Nejblíže měl k titulu Tomáš Miniberger, který do Maďarska přijel na vedoucí pozici v rámci kategorie GT4 ve vytrvalostních závodech. V sobotní hodinovce se Sergejem Pavlovcem zvítězil a potvrdil tak své prvenství. „Toto byla naše první sezóna v ESET Cupu a došli jsme k závěru, že třída GT4 může být konkurenční i tady. Ve všech závodech, které jsme v této sérii jeli, jsme od začátku až do konce bojovali o přední příčky a díky tomu jsme na Hungaroring přijeli na dobrých výchozích pozicích. V některých závodech nám štěstí ubralo, tak tady naopak stálo při nás a vezeme si po víkendových bojích tři vítězství a dva tituly,“ zhodnotil maďarské vystoupení české stáje majitel a jezdec v jedné osobě Tomáš Miniberger.
Sergej Pavlovec startoval v obou sprintových závodech, které byly naprosto rozdílné. Zatímco v sobotu byla trať sice studená, ale suchá, v neděli bylo ve stopě mnoho vody po nočním lijáku. V neděli tak dokázal Sergej nejen sekundovat silnějším vozům, ale v závěru je také předjel. „Oba sprintové závody byly bohužel zkrácené, když jezdci kolidovali ještě v zaváděcím kole. Velká část obou závodů se tak odjela za safety carem. Ale musím říct, že jsem si obě jízdy užil. Na vodě jsme dokázali konkurovat silnějším vozům GT3 a jen to potvrzuje kvality našeho KTM. Díky dvěma vítězstvím máme titul, což je parádní,“ hodnotil Sergej Pavlovec, který si dvěma vítězstvími v kategorii GT4 zajistil titul.
Čas na oddych ale v RTR Projects nemají. Již nadcházející víkend 30. října až 1. listopadu čeká posádku ve složení Jan Krabec a Lenny Marioneck další závod ADAC GT4 Germany, který se odehraje na německém Lausitzringu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0