LOADING

Type to search

I.S.R. Racing míří na Hockenheim k předposlednímu podniku ADAC GT Masters 2019

Share

Intenzivní závěrečnou část sezóny ADAC GT Masters 2019 tým I.S.R. Racing zahájí nadcházející víkend na Hockenheimringu (GER), který bude dějištěm předposledním podnikem letošního ročníku.

Český tým vedený Igorem Salaquardou je odhodlán vybojovat dobrý výsledek a proslulý německý okruh určitě přinese atraktivní závody. Barvy I.S.R. Racingu budou jako vždy hájit Filip Salaquarda (CZE) a Frank Stippler (GER) za volantem Audi R8 LMS #33.

Hockenheimring je jeden z nejznámějších okruhů v kalendáři, hostí mimo jiné i Grand Prix Německa F1 a jezdci se utkají na 4574 metrech dlouhém okruhu. Po vcelku krátké startovní a cílové rovince následuje rychlá pravá zatáčka Nord-Kurve, po ní přichází tvrdé brzdění před zatáčkou Einfahrt Parabolika, kde trať opouští starou verzi okruhu používanou do roku 2002. Prostřední část trati zahrnuje další místo s tvrdým brzděním, Spitzkehre, a zajímavé zatáčky číslo 6, 7 a 8. Závěrečná část okruhu je vůbec nejznámější, říkají se jí Motodrome a vede zpět na cílovou rovinku.

Program má tradiční podobu se dvěma volnými tréninky v pátek v 11:25 a 16:55. První kvalifikace se pojede v sobotu v 9:00 a závod bude následovat odpoledne ve 14:45. Druhá kvalifikace je na programu v 9:00 a zelená světla na startu druhého závodu se rozsvítí ve 13:05.

Jako obvykle, kvalifikace i závody je možné sledovat na oficiálních internetových stránkách šampionátu www.adac-ge-masters.de, www.adac.de/motorsport a sport1.de stejně jako na oficiálním profilu týmu @isrracing na Facebooku.

Igor Salaquarda (majitel I.S.R. Racingu)

„Vyrážíme na Hockenheim – okruh, který celkem dobře známe – k závěrečné části sezóny. Náš cíl je odjet klidný závod, pokud možno nenarušený různými událostmi, ukázat náš potenciál a získat dobrý výsledek. Víme, že jsme konkurenceschopní a naši jezdci mají za auta velice dobrý pocit. proto celý tým dá do závěru sezóny vše, aby ji uzavřel dobrým výsledkem.“

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..