I v Brně sbíral tým GT2 Motorsport pódiová umístění!

I v Brně sbíral tým GT2 Motorsport pódiová umístění!

Jak Jáchym Galáš tak Libor Milota stanuli v obou závodních dnech na Masarykově okruhu v Brně na stupně vítězů. Tým GT2 Motorsport tak pokračuje se sv

Lisa si v Dubaji příliš nezazávodil
Marcin Jedlinski porazil konkurenci i velké vedro
Dramatickou vytrvalost vyhrál v GT3 Richard Chlad jr.

Jak Jáchym Galáš tak Libor Milota stanuli v obou závodních dnech na Masarykově okruhu v Brně na stupně vítězů. Tým GT2 Motorsport tak pokračuje se svými jezdci ve výkonech, který předvádějí celou letošní sezónu.

Jáchym Galáš bojoval v rámci TCR Eastern Europe powered by ESET Trophy až do brněnského podniku o celkové vítězství. To si však Milovan Vesnič nechtěl nechat vzít, a ve svůj prospěch rozhodl už v sobotu, když dojel druhý před Galášem. I v neděli měl před sebou týmový junior výzvu v podobě udržení druhé pozice a potvrzení statutu nejlepšího juniora. A to se také podařilo. Po třetím místě v sobotu přidal Jáchym Galáš v neděli celkové vítězství. Letos již druhé, když vyhrál na Grobniku. „Jsem moc rád, že se mi to dnes podařilo. Loučím se s premiérovou sezónou v ESET TCR vítězstvím, což je skvělé. Určitě závod v Brně, a také na Grobniku, zůstanou v mých vzpomínkách nejdéle,“ uvedl mladý jezdec v závěru brněnského víkendu.

S Mercedesem AMG GT3 startoval na Masaryk Racing Days Libor Milota jak ve sprintových závodech, tak také v hodinové vytrvalosti. A také tomu šlo o pódiové konečné umístění nejen v českém mistrovství, ale především pak v Zóně střední Evropy. V obou sprintových závodech vybojoval český jezdec třetí pozici v rámci své kategorie GT3 a stejně tak tomu bylo i ve vytrvalosti. „Byla to dlouhá a naučná sezóna. Každým kolem se já i auto zrychlujeme a rozhodně se nám daří snižovat ztrátu na pozici nejvyšší po které všichni v týmu toužíme. Za třetí místo celkově jsem samozřejmě při letošním prvním startu s tímto vozem hodně rád, je to myslím odměna pro nás všechny a společný velký úspěch. Velké poděkování patří nejenom partnerům a týmu, ale především celé mojí rodině, která mě v závodech podporovala,“ uvedl Libor Milota.

Jezdci českého týmu se s letošní sezónou rozloučí při posledním závodě šampionátu ESET V4 Cupu v polovině října na Hungaroringu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0