ISR pokračuje v ADAC GT Masters s nezměněnou sestavou

ISR pokračuje v ADAC GT Masters s nezměněnou sestavou

Český tým ISR budeme i letos vídat ve startovním poli šampionátu ADAC GT Masters. Barvy stáje budou i nadále hájit Filip Salaquarda a Frank Stippler.

Salaquarda se Stipplerem skončili v ADAC GT Masters šestnáctí
I.S.R. Racing uzavře letošní sezónu ADAC GT Masters na Sachsenringu
ISR vybojovalo nejlepší výsledek sezony

V letech 2018 a 2019 jsme mohli stáji ISR držet palce v ADAC GT Masters. A na tom se nic nezmění ani letos. Parta Igora Salaquardy totiž bude v německé sérii zápolit i nadále.

I pro svou třetí sezonu v šampionátu vsadí česká ekipa na vůz Audi R8 LMS. Ke změně navíc nedojde ani v jezdeckém složení a za volantem auta se startovním číslem 33 se opět budou střídat Filip Salaquarda s Frankem Stipplerem.

„Jsme opravdu potěšeni, že se znovu ukážeme na startovním roštu ADAC GT Masters. Během této sezony se chceme plně koncentrovat na konkurenci, jelikož pole bude opravdu vyrovnané. Ačkoli jsme jenom soukromý tým, chceme ukázat, že si zasloužíme zde být. Věříme, že zkušenosti z předchozích sezon nám pomohou k úspěchu,“ říká Salaquarda starší.

Podle Stipplera má posádka potenciál, aby se pravidelně umisťovala mezi nejlepšími deseti. Německý matador zároveň věří, že by se týmu mohlo občas podařit proniknout i do nejlepší pětice.

„Chceme pravidelně dojíždět v nejlepší desítce a tu a tam překvapit umístěním v první pětce. Pro soukromý tým, jako jsme my, by mělo jít o realistický cíl,“ uvedl čtyřiačtyřicetiletý jezdec.

Dosud nejúspěšnější sezonu v ADAC GT Masters zažilo ISR při své premiéře v roce 2018. Tehdy se Salaquarda se Stipplerem umístili na konečné deváté příčce. Nejvíce o sobě ale dali vědět na Nürburgringu, kde opanovali druhý závod víkendu. Loni již se česko-německému tandemu vedlo o malinko hůře a v celkovém pořadí skončil na 16. místě. Vrchol ročníku pak dvojice zažila v jeho posledním závodě na Sachsenringu, který dokončila na čtvrté pozici.

titulní fotografie: Team ISR/Facebook

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0