ISR znovu na bodech

ISR znovu na bodech

Posádce stáje ISR Filip Salaquarda-Frank Stippler se podařilo vybojovat body také v úvodním závodě ADAC GT Masters na Nürburgringu, kde obsadila

Salaquarda se Stipplerem vydělali v šampionátu pět pozic
Havárie zabránila I.S.R. Racingu zakončit sezónu v ADAC GT Masters dobrým výsledkem
Neobyčejný víkend I.S.R. Racingu při podniku ADAC GT Masters na Hockenheimu

Posádce stáje ISR Filip Salaquarda-Frank Stippler se podařilo vybojovat body také v úvodním závodě ADAC GT Masters na Nürburgringu, kde obsadila 11. místo.

Českému týmu ISR se v předchozích čtyřech závodech letošní sezony ADAC GT Masters podařilo vždy bodovat. A tato lichotivá série neskončila ani v úvodním víkendovém klání na Nürburgringu, kde se Filipu Salaquardovi s Frankem Stipplerem podařilo rozšířit konto stáje o dalších 5 bodů za 11. místo.

V ranní kvalifikaci se sice česko-německé dvojici zadařilo ve srovnání s pátečními volnými tréninky o něco hůře a obsadila 15. příčku, z poslední bodované pozice se ale dokázal vůz se startovním číslem 33 odpoutat již během úvodního kola, kdy Filip Salaquarda povyskočil na 14. místo.

https://www.instagram.com/p/B1Qhh6TIcna/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Během výměn jezdců pak navíc posádka vydělala další dvě pozice a posunula se na 12. příčku. Pak se zdálo, že právě na tomto místě protne Frank Stippler cílovou pásku.

Německý matador ale v závěru jako jeden z mnoha jezdců využil chyby své krajanky Carrie Schreiner a dvojice týmu Igora Salquardy se tak nakonec umístila na 11. místě.

Pro druhé vítězství v sezoně si dojeli Mirko Bortolotti a Christian Engelhart. Na druhém místě skončila posádka Maro Engel-Luca Stolz a „bronz“ brali Kelvin Van Der Linde s Patrickem Niederhauserem.

V hodnocení Trophy slavili celkově čtvrtí Sven Barth a David Jahn. Mezi juniory pak byli nejúspěšnější Max Hofer s Christopherem Miesem, kteří v absolutním pořadí skončili pátí.

kompletní výsledky prvního závodu

Druhý závod je na programu zítra ve 13:05. V 9:00 mu bude předcházet kvalifikace.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0