Jenson Button míří do Japonska. V příštím roce pojede Super GT

Jenson Button míří do Japonska. V příštím roce pojede Super GT

Mistr světa vozů formule 1 z roku 2009 Jenson Button potvrdil na festivalu Honda Racing Day v Motegi, že nadcházející sezónu stráví za volantem speciá

Button vynechá Sebring i Spa, nastoupí už jen v Le Mans
Button odchází z WEC, u SMP Racing ho nahradí Vandoorne
Alonsa těší Buttonův start v Le Mans

Mistr světa vozů formule 1 z roku 2009 Jenson Button potvrdil na festivalu Honda Racing Day v Motegi, že nadcházející sezónu stráví za volantem speciálu japonského šampionátu Super GT.

Button také potvrdil, jak jinak, že pojede s vozem Honda, který je jedním ze tří automobilek na startovním roštu japonského šampionátu vedle Nissanu a Lexusu. Honda ovšem nepatří k nejlepším, pravidelně končí třetí, a to i přes fakt, že v roce 2017 vyhrála dva závody.

Britský jezdec, který si už letos vyzkoušel závod série Super GT a to na 1000 km v Suzuce, neprozradil tým ani jezdecké složení. “Zkusil jsem jeden závod a bylo to vzrušující. Jsem nadšený a těším se na novou sezónu. Abych se za volantem cítil komfortně, je potřeba ještě zvládnout hodně testů. Také věřím, že se nám podaří udělat upgrade a budeme v příštím roce konkurenceschopnější,” uvedl na adresu svého nového angažmá Button.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0