Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další víkend FIA CEZ na Slovakia Ringu

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další víkend FIA CEZ na Slovakia Ringu

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další, v pořadí již čtvrtý, závodní víkend Středoevropského okruhového šampionátu FIA CEZ

Mičánek Motorsport se úspěšně vrátil do šampionátu FIA CEZ
Michal Petrů s Bronislavem Formánkem směřují na Lausitzring
Radical Masters – ZLATÝ ZÁVĚR SEZÓNY PRO FOR-ZU

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další, v pořadí již čtvrtý, závodní víkend Středoevropského okruhového šampionátu FIA CEZ. Zatímco předchozí tři podniky zavedli týmovou karavanu na vzdálené věhlasné evropské tratě jako jsou Red Bull Ring, Hungaroring či chorvatský Grobnik, tak ke čtvrtému podniku sezóny zavítají jezdci na Slovakia Ring, jenž se nachází necelých třicet kilometrů na jih od Bratislavy.

„Slovakia Ring je pro nás téměř domácí tratí a neznám snad nikoho, kdo by se na tamní závody netěšil. Okruh pomalu uzavírá první desetiletí své existence a Velká cena Slovenské republiky budí i po té době nemalý zájem médií i fanoušků,“ říká týmový manager Jiří Mičánek jr. a dále dodává:

„Náš program je v letošním roce hodně nabitý. Jezdci Super Trofea se s auty již sžili a na Slovakia Ring tak vyrazíme již jen se dvěma vozy. Tím prvním bude Renault Clio Michala Makeše a tím druhým pak bude Lamborghini Huracán za jehož volant letos v zónovém šampionátu usedá Bronislav Formánek.“

Týmové speciály, jenž jsou několik posledních sezón oděny do barev tradiční trikolóry, tak uvidíme pouze v závodech ve sprintu. Ty jsou rozloženy do obou víkendových dnů s tím, že ráno je na programu kvalifikace a samotné závody pak přijdou na řadu vždy krátce po poledni.

„Na Slovensko přijíždíme rovnou z Nurburgringu, kde jsme v pondělí testovali a kam se hned po skončení slovenského víkendu zase vracíme, protože již ten další víkend se tam koná pátý podnik Lamborghini Super Trofeo Europe. Je toho opravdu hodně, ale i přesto a možná i právě proto zůstáváme pořád nohama na zemi a děláme vše pro co nejlepší výsledek. Auta jsou připravená, jezdci také a tak věřím v co nejlepší výsledek,“ dodává Jiří Mičánek jr.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0