Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká slavná Barcelona

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká slavná Barcelona

Třetí kolo nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo zavedlo jezdce na legendární trať Circuit de Barcelona, který byl dříve označován

Mičánek s Formánkem na exhibici do Hrušovan
V Belgii přidali Dvořáček s Wagnerem další dvě třetí místa, Makeš zakončil sezónu třetím místem na Hungaroringu
Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyšli na Nurburgringu bodově naprázdno, Makeš v Brně zajel nejlepší výsledky sezóny

Třetí kolo nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo zavedlo jezdce na legendární trať Circuit de Barcelona, který byl dříve označován jako Circuit de Catalunya.

Stejně jako při předchozím podniku, kdy se jelo v Německu na Nürburgringu, patří i tato trať do kalendáře Grand prix F1, což dává celému podniku patřičný lesk a prestiž.

„Startovat tady v Barceloně je vždy velký svátek pro každého jezdce. Každý se zde chce předvést v co nejlepším světle, protože ne vždy máte tu možnost jezdit po trati, na které se pravidelně pořádají podniky těch nejprestižnějších sérií od Formule 1 přes vytrvalostní WEC až po oblíbené MOTO GP,“ říká týmový manažer Jiří Mičánek jr.

Po závodech na Nürburgringu nás čekala velká oprava vozu Kurta Wagnera a Libora Dvořáčka. Dnešní mimořádné testy nám ukazují, že auto je ve 100procentním stavu a oba piloti, zajíždějí lepší časy než při posledních testech. Podobně na tom je i naše druhá posádka Jakub Knoll s Broňkem Formánkem, takže jsme všichni spokojeni a patřičně natěšeni. Jedeme tady společně s GT World Challenge, takže oba závody bude možno sledovat v přímém přenosu prostřednictvím streamu. Zároveň bych tímto chtěl poděkovat všem našim partnerům a fanouškům za jejich podporu a pomoc,“ dodává Jiří Mičánek.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0