LOADING

Type to search

Jezdci týmu Mičánek Motoprsport powered by Buggyra se setkali s fanoušky

Share

Závodní sezóna 2019 je u svého konce a mimo závěrečného bilancování tak přišla řada i na nejrůznější společenské akce a setkání s fanoušky.

Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra se v uplynulých dnech zúčastnili hned dvou takovýchto společenských významných akcí.

Tou první byla oslava mateřského týmu Buggyra na mosteckém autodromu, kde si Buggyra připomněla 50 let působení na závodních kolbištích.

„Byla to velice příjemná akce. Buggyra v minulosti dokázala, že tato setkání s fanoušky umí. Na Autodrom přišlo téměř 3.000 lidí a myslím, že každý kdo přišel si domů odnesl velice pozitivní zážitek a ti nejšťastnější se svezli přímo po závodní dráze,“ vzpomíná na ojedinělou akci manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Tou druhou akcí pak byl druhý ročník motoristické výstavy Racing Expo na výstavišti v pražských Leňanech.

„Racing Expo je sice zatím stále mladá značka, ale již nyní má velký zvuk. Zatím neznáme přesné číslo návštěvnosti, ale lidí přišlo opravdu hodně. Nás na Expu vedle Lamborghini reprezentovali jezdci Josef Záruba, Jakub Knoll, Broněk Formánek a Michal Makeš. Největší úspěch měla rozhodně autogramiáda, těch dotazů při ní bylo tolik, že jsem na ně nestačili odpovídat,“ dodává s úsměvem Jiří Mičánek jr.

TZ týmu

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..