Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra se o víkendu představí v Brně na Masaryk Racing Days

Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra se o víkendu představí v Brně na Masaryk Racing Days

Již tento víkend se v Brně uskuteční jediný podnik Evropského zónového šampionátu. Již dávno pryč jsou doby, kdy Brno a Most hostilo každou sezó

ETCC Brno to nejsou jen závodní auta
Sandro Zeller dominoval prvnímu závodu v Brně
Pekař vítězem prvního závodu v Brně, novým šampionem Octavia Cupu je Gábor Tim!

Již tento víkend se v Brně uskuteční jediný podnik Evropského zónového šampionátu. Již dávno pryč jsou doby, kdy Brno a Most hostilo každou sezónu několik podniků šampionátu FIA CEZ. V posledních třech sezónách má české publikum pouze jednu jedinou příležitost shlédnout evropskou závodní špičku v bojích o zónové body.

Při Masaryk Racing Days se o víkendu představí hned trojice závodníků týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

Jsou to Bronislav Formánek s Liborem Dvořáčkem jenž usednou za volanty rychlých vozů Lamborghini SupertTrofeo Evo 2019 v závodech velkého sprintu. Tím třetím bude Michal Makeš, který s Renaultem Clio míří za obhajobou svého triumfu z loňské sezóny.

„Domácí závody mají vždy velice zvláštní atmosféru. Každý rok se na nás přijde podívat spousta fanoušků, partnerů a přátel. To je na jedné straně trochu svazující, ale stejně tak i hodně motivující. Každý člen týmu si chce tento podnik co nejvíce užít, přičemž maximální důraz je kladen na samotné výsledky,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek jr.

„Hodně očekáváme především od Michala, který si dvěma nepovedenými závody na Slovensku lehce zkomplikoval svou situaci v boji o celkové vítězství. Broněk Formánek s Liborem Dvořáčkem nás pak budou reprezentovat v závodech sprintů GT vozů, kde věřím, že oba uvidíme na pódiu ve třídě GTC. Mimo to jsme si pro fanoušky na pátek představili exhibiční show v podobě závodu našeho Lamborghini, závodního tahače Buggyra a vrtulníku. Ten se uskuteční v pátek v 17:30 na cílové rovince. Bude to vskutku ojedinělá podívaná, kterou by si neměl nechat ujít žádný správný závodní fanda,“ tak zněla doplňují slova z úst Jiřího Mičánka jr.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0