Jezdci týmu Mičánek Motorsport testovali s Christianem Engelhartem

Jezdci týmu Mičánek Motorsport testovali s Christianem Engelhartem

I přesto, že je letošní závodní sezóna v plném proudu, stále se najde čas na tolik potřebné testování. Brněnský tým Mičánek Motorsport a jeho jezdci J

Masarykův okruh uctí Simoncelliho, očekává se přes 1500 motorkářů
Mičánek Motorsport zahajuje závodní sezónu 2016
Petr Fulín na čele obou pátečních testů FIA ETCC

I přesto, že je letošní závodní sezóna v plném proudu, stále se najde čas na tolik potřebné testování. Brněnský tým Mičánek Motorsport a jeho jezdci Josef Záruba a Bronislav Formánek zamířili hned po návratu z Red Bull Ringu na Masarykův Autodrom, kde ve středu dopoledne absolvovali další porci testovacích kilometrů.

Tento test byl však oproti těm předcházejícím zpestřen účastí vzácného hosta, kterým byl tovární jezdec Lamborghini Squadra Corse Christian Engelhart.

„S Christianem se znám z dob mého působení ve Formuli BMW a Porsche Carrera Cupu. Jsem přesvědčen, že máme skvělé jezdce a stejně tak i dobře připravená auta. Když ale přišla nabídka na společný test s továrním pilotem Lamborghini, rozhodli jsme se toto přesvědčení potvrdit. Byl to velice užitečný a inspirativní čas a myslím, že jsme si to všichni užili. Christian musel po pár hodinách odjet na Nordschlaife, kde se o tomto víkendu jede slavný 24-hodinový závod, nicméně jeho závěrečné hodnocení vyznělo velmi pozitivně,“ řekl po testu manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Testovací program brněnského týmu bude pokračovat již příští týden na slavné trati v belgickém Spa-Francorchamps, kam jezdci zavítají poslední květnový den.

PR GP Group s.r.o.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0