Jílková pojede GT Winter Series

Jílková pojede GT Winter Series

Českou závodnici Gabrielu Jílkovou uvidíme během zimy v šampionátu GT Winter Series. Společně s Robertem Haubem utvoří posádku u stáje Zakspeed.

Rychlá kola v Lysé přilákala tisíce návštěvníků
Čechům se v pátek na Hockenheimringu dařilo
Gabriela Jílková míří s Pragou R1 do Assenu

V loňské sezoně jsme mohli Gabrielu Jílkovou vidět spolu s Robertem Haubem ve dvou závodech šampionátu RCN. A spolupráce česko-německé dvojice bude pokračovat také letos. Během zimy se totiž Jílková s Haubem zúčastní třídílného šampionátu GT Winter Series. Tam utvoří posádku ve voze Mercedes-AMG GT4 stáje Zakspeed.

„Asi bych nikdy nesnila o tom, že budu závodit pro tak legendární tým, jako je Zakspeed. Pro mě je to zároveň návrat do sedačky vozu kategorie GT4, ale tentokrát se bude jednat o Mercedes-AMG. Stejně jako v RCN budu i zde startovat ve voze společně s Robertem Haubem, na což se neuvěřitelně těším,“ uvedla Jílková.

Na Gabrielu Jílkovou a Roberta Hauba čekají další společné starty. Foto: Gabriela Jílková/Facebook

Letošní sezona GT Winter Series odstartuje o víkendu 23.-24. ledna v portugalském Portimãu. Na stejné trati se startovní pole představí také během druhého závodního víkendu. Ten se bude konat nezvykle od úterý šestnáctého do středy sedmnáctého února. Finálové dějství sezony pak přivítá španělský Motorland Aragón. I ten se uskuteční ve všedních dnech – od středy třetího do čtvrtka čtvrtého března.

Zdroj: True Racing, úvodní foto: RTR Projects

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0