Jirásek v nedělním závodě devátý

Jirásek v nedělním závodě devátý

Na relativně vydařenou sobotu navázal Aleš Jirásek v neděli devátým místem ve druhém závodě. Uzavřel tak třetí podnik Volkswagen Castrol Cupu v Poznan

Česká družina uspěla v Miami
Aleš Jirásek v Mostě: Zlepšení ano, podium ne
Aleš Jirásek letos v VW Castrol Cupu

Na relativně vydařenou sobotu navázal Aleš Jirásek v neděli devátým místem ve druhém závodě. Uzavřel tak třetí podnik Volkswagen Castrol Cupu v Poznani umístěním v TOP10.

Aleš do závodu startoval z devátého  místa.  Po startu se mu podařilo poodjet s vedoucí skupinou devíti závodníků a držet tempo. I přes několik soubojů se nakonec umístění zlepšit nepodařilo. V závodech si tak připsal 8. a 9. místo.

„Minulý závod na Lausitzu jsme z důvodu nekonkurenceschopnosti auta museli vynechat. I z toho důvodu už tolik nejedeme na celkové pořadí. Jsem rád, že to nyní s náhradním autem bylo lepší a konečně jsme se výrazně posunuli. Na druhou stranu stále ještě nejsem schopen jet s autem tak citlivě jako úplná špička. Je hodně specifické. Už brzdím levou nohou, přidávám dříve kvůli tlakování turba a učím se používat Push-to-pass, ale ještě to není ono. Stále přehřívám přední kola a jsem díky tomu hodně nedotáčivý. Máme před sebou měsíc na to, abychom se zase o krok posunuli a v Mostě jeli o podium. Kde jinde zajet než na domácí trati,“ uzavřel Aleš závodní víkend v Poznani.

http://volkswagencastrolcup.pl/en/

– krc –

\"IMG_7278\" \"IMG_7297\" \"IMG_7309\" \"IMG_7311\" \"IMG_7345\" \"IMG_7353\" \"IMG_7410\"

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0