Jiří Mičánek slaví narozeniny. Podívejte se, jak ho tým překvapil v paddocku

Jiří Mičánek jr. v pondělí slaví 36. narozeniny. Šéfa týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra ale jeho přátelé překvapili už o víkendu. Spontánní oslavu tak spojili s úspěšným závodním víkendem Masaryk Racing Days.

„Já jsem si už po sobotním vítězství Pepy Záruby říkal, že tento víkend budu mít za odměnu k narozeninám. Ale to, že se moji kamarádi, lidé z týmu i partneři dokážou domluvit a takhle mě překvapí, pro mě byl fakt nečekaný bonus,“ směje se Jiří Mičánek.

A popisuje, jak jej jeho kolegové a kamarádi zaskočili sprchou šampaňského a dortem, když se zrovna věnoval partnerům týmu. „Spojili jsme se na tom celý tým – od mechaniků přes hostesky až po jezdce,“ říká s úsměvem Helena Málková, týmová office manažerka, která zajišťovala narozeninový dort.

Jiří Mičánek tvrdí, že o plánech týmu nic nevěděl. „Bylo to pro mě překvapení. Největší důkaz je asi to, že jsem potom v podstatě neměl co na sebe, oblečení jsme si všichni zmáčeli,“ krčí rameny. A dodává, že na výkon na dráze neplánovaná oslava vliv rozhodně neměla. Tým si ji zodpovědně nechal až na chvíli po nedělním závodu, kde Josef Záruba za volantem Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO2 pohodlně ovládl svoji třídu GTC a zkompletoval tak víkendový double.

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.