Karel Hanika vyhrál titul v Rookies Cupu!!!!

Karel Hanika vyhrál titul v Rookies Cupu!!!!

Druhý mečbol už Karel proměnil, i když cílem závodu v Misanu neprojel kvůli technické závadě, která ho šest kol před cílem vyřadila z boje o první mís

Karel Hanika Mistrem Evropy v MOTO 3
Karel Hanika cestuje na svůj oblíbený okruh
AUSTIN NENÍ PRO KARLA HANIKU NEZNÁMOU TRATÍ

Druhý mečbol už Karel proměnil, i když cílem závodu v Misanu neprojel kvůli technické závadě, která ho šest kol před cílem vyřadila z boje o první místo. Protože jeho největší soupeř Jorge Martin projel cílem až devátý, Karel má před posledními dvěma závody náskok 64 bodů, které již nikdo nepřekoná.

Kvalifikace

V úvodu kvalifikace měl Kája bohužel pád, když v rychlém kole najel na nerovnost na trati a stačil do té doby zajet pouze pátý čas. Přesto, že mechanici odvedli fantastickou práci, tak stroj byl opraven pouhých šest minut před koncem, během kterých se už Kájovi nepodařilo svůj čas vylepšit. Nejrychlejší byli Italové Enea Bastianini a Manuel Pagliani, které dělila pouhá dvoutisícina sekundy, třetí a čtvrtý skončili Španělé Marcos Ramirez a Joan Mir a jako pátý Karel Hanika. Jeho největší soupeř v boji o celkově prvenství – Jorge Martin – byl osmý.

PR Karel Hanika

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0