Kevin Ceccon bude hájit barvy Teamu Mulsanne až do konce sezony

Kevin Ceccon bude hájit barvy Teamu Mulsanne až do konce sezony

Kevina Ceccona uvidíme za volantem Alfy Romeo Teamu Mulsanne také ve zbývajících podnicích letošní sezony WTCR. Kevin Ceccon si v polovině července

Pekař vede před posledním podnikem o 36 bodů
Nová trať, nová jména. Jezdci Octavia Cupu míří do Poznaně
Přerušený první závod vyhrál na Lausitzringu Mortara

Kevina Ceccona uvidíme za volantem Alfy Romeo Teamu Mulsanne také ve zbývajících podnicích letošní sezony WTCR.

Kevin Ceccon si v polovině července odbyl na Slovakia Ringu premiéru ve WTCR. 24letý Ital nahradil v šestém podniku u do té doby trápícího se Teamu Mulsanne Gianniho Morbidelliho, jenž se s týmem dohodl na ukončení spolupráce. Svoji premiéru v sérii zvládl Ceccon, který v minulosti působil mimo jiné v GP2 nebo GP3, na výbornou. Zatímco první dva závody víkendu dokončil Ceccon sice na nebodovaných pozicích, ve třetím klání se rodákovi z Clusone podařilo díky šestému místu získat nejen body, ale také skalp jeho o poznání zkušenějšího týmového kolegy Fabrizia Giovanardiho, jehož pokořil již také ve druhém závodě.

Tímto výkonem si Ceccon řekl o setrvání u italské stáje, která jej nasadí po slovenském představení také ve zbývajících pěti podnicích letošní sezony.

“Byli jsme ohromeni Kevinovým výkonem na Slovakia Ringu. Přijmout jej znamenalo určité riziko, které jsme se rozhodli podstoupit a byli jsme odměněni bodovaným výsledkem, ke kterému se přidal Fabriziův nejlepší letošní výsledek (Giovanardi dokončil úvodní závod zmiňovaného víkendu na pátém místě),” uvedla operační manažerka Teamu Mulsanne Michela Cerruti.

Jezdec ke svému pokračování ve WTCR poznamenal následující: “Jsem velice šťastný, že budu v sezoně 2018 pokračovat ve WTCR. Výzva, kterou jsem dostal, nebyla pro mě snadnou, ale skutečnost, že Team Mulsanne a Romeo Ferraris se mně rozhodly potvrdit pro zbývající podniky šampionátu znamená, že byly spokojeni s mojí prací a doufám, že je za jejich důvěru odměním na trati.”

Letošní sezona WTCR bude po dvouměsíční přestávce pokračovat během posledního zářijového víkendu, kdy se jezdci představí v Číně na okruhu Nigbo.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0