Kniha Škoda Motorsport – 120 let na závodních tratích v prodeji

Motoristický novinář Petr Dufek vydává svou jubilejní třicátou knihu. Nese název Škoda Motorsport – 120 let na závodních tratích a mapuje dosavadní historii mladoboleslavské automobilky v motorsportu.

Při příležitosti 120. výročí působení značky Škoda v motorsportu vychází kniha s názvem Škoda Motorsport – 120 let na závodních tratích. Ta na 224 stranách popisuje dosavadní účinkování Škody na poli motoristického sportu. Autorem publikace je zkušený motoristický novinář Petr Dufek, pro kterého jde již o jubilejní třicátou knihu.

Prezentace knihy se uskutečnila v úterý 8. června v autosalonu Škoda společnosti Auto Opat v Nupakách u Prahy. Přítomní na ní byli i představitelé Škody Auto či bývalí úspěšní závodníci mladoboleslavské značky jako Ladislav Křeček, Oldřich Horsák nebo Miloslav Zapadlo. Účastníci akce si mohli rovněž prohlédnout vozy Škoda Sport, Škoda 200 RS a Škoda Fabia Rally2 Evo, které byly v prostorách areálu vystaveny. Oficiální křest knihy je v plánu během letošního ročníku Rallye Bohemia. Ta se koná v termínu 9.-11. července.

Ladislav Křeček, Oldřich Horsák, Petr Dufek a Miloslav Zapadlo na prezentaci knihy Škoda Motorsport - 120 let na závodních tratích. Foto: Sokrates Media

Knihu již nyní najdete na pultech knihkupectví. Zakoupit ji ale můžete také online.

Úvodní foto: Sokrates Media

Autor

Dušan Bouzek

Motoristický novinář, který se specializuje na české a slovenské okruhové závodění a české jezdce. Intenzivně se věnuje zónovému mistrovství FIA CEZ, seriálům ESET Cup, TCR Eastern Europe i kartingu.