Kočka s Hudcem si z Chebu odvezli pódia

Kočka s Hudcem si z Chebu odvezli pódia

Ondřej Kočka a Martin Hudec si v podniku německého ROK Cupu v Chebu připsali dvojici umístění na stupních vítězů. Klání středoevropské R

Czech Kart Open již zná devět celkových vítězů
Kameník si v Chebu připsal další vítězství
Kočka si v Chebu zajistil celkové prvenství v ROK Senior

Ondřej Kočka a Martin Hudec si v podniku německého ROK Cupu v Chebu připsali dvojici umístění na stupních vítězů.

Klání středoevropské Rotax Max Challenge na třineckém Steel Ringu nebylo jediným motokárovým podnikem, který se o víkendu v České republice uskutečnil. Závodilo se totiž i v Chebu, kam na svou čtvrtou letošní zastávku zavítal německý ROK Cup.

V tomto podniku mohli čeští fanoušci držet palce hned čtyřem závodníkům, z nichž všichni se objevili ve startovní listině třídy ROK Senior. Byli jimi Ondřej Kočka, Martin Hudec, Petr Picka a Martin Rigo.

A zmíněná čtveřice domácí příznivce rozhodně nezklamala. Činili se zejména první dva jmenovaní. Ti se totiž v obou víkendových závodech podívali na stupně vítězů. Zatímco Kočka si připsal dvojici druhých míst, Hudec zaznamenal dva bronzy. Nad síly českého tandemu byl v první i druhé jízdě jen vítězný Colin Jamie Bönighauser.

Pokud jde o Petra Picku s Martinem Rigem, první jmenovaný skončil v obou případech sedmý a Rigo zase opouštěl Cheb s dvojicí osmých míst.

Co se týče ostatních kategorií, v ROK Junior měly obě jízdy stejného vládce. V prvním i druhém závodě se totiž radoval Enrico Förderer.

Co se týče třídy ROK Shifter, oba závody opanoval Silas Feller. V hodnocení KZ2 zvítězil v první jízdě Rouven Plusfort a ve druhé Alec Bergner, který zároveň obsadil první místo i v celkovém pořadí. Ve třídě ROK Shifter Plus byl jediným účastníkem Matthias Schmidt, kterému se podařilo dokončit pouze první závod. Jediné jméno čítala i startovní listina KZ2 Gentlemen, jemuž se ale nepodařilo do cíle dojet ani jednou.

V ROK Mini si zase rozdělily triumfy Marcell Korchukov (1. závod) s Taymem Salehem (2. závod), přičemž z celkového vítězství se radoval druhý jmenovaný.

kompletní výsledky podniku

Sezonu nyní čeká již jen finálový podnik, který se uskuteční 21.-22. září ve Wackersdorfu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0