LOADING

Type to search

Konečné pořadí X-Bow Battle: Koller třetí v Elite, RTR Projects druzí v Endurance

Share

Josef Koller se v konečném pořadí letošního ročníku X-Bow Battle umístil na třetím místě v rámci třídy Elite. Prosadila se ale také stáj RTR Projects a její posádka Jan Krabec-Sergej Pavlovec, která obsadila 2. pozici v hodnocení Endurance-GT4.

Na Hungaroringu během uplynulého víkendu vyvrcholila letošní sezona šampionátu X-Bow Battle. Závěr ročníku se vydařil českému závodníkovi Josefu Kollerovi, který se v obou maďarských kláních objevil na stupních vítězů třídy Elite. Zatímco v prvním závodě proťal cílovou pásku jako třetí, po druhé víkendové jízdě vystoupil dokonce na nejvyšší stupeň.

Těmito výkony si Josef v celkovém pořadí své třídy pojistil 3. místo, které obsadil se ziskem 127 bodů. Před ním se umístili pouze šampion Bob Bau (194 bodů) a druhý Georg Silbermayr (177 bodů).

kompletní konečné pořadí třídy Elite

Ve třídě GT4 slaví Thomas Westarp (192 bodů). Německého jezdce doplnili v nejlepší trojici Önder Erdem (86 bodů) společně s Klausem Angerhoferem (76 bodů).

kompletní konečné pořadí třídy GT4

Celkové pořadí Rookies Challenge ovládl Marcel Marchewicz (208 bodů). Druhou pozici obsadil Jan Rihs (173 bodů) a na třetím místě skončil León Wassertheurer (128 bodů).

kompletní konečné pořadí třídy Rookies

V hodnocení Endurance-GT4 si pak absolutní prvenství připsala posádka Werner Gröbl-Reini Sampl (30 bodů). Na druhé příčce končí posádka českého týmu RTR Projects Sergej Pavlovec-Jan Krabec (25 bodů) a na třetím místě se stejným počtem bodů tandem Laura Kraihamer-Reini Kofler.

Endurance-Rookies dopadlo nejlépe pro Krise Rosenbergera (25 bodů), kterého následují posádky León Wassertheuer-Horst von Saurma (20 bodů) a Daniel Drexler-Clemens Drexler (16 bodů).

kompletní konečné pořadí Endurance

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..