Lacko zůstává třetím mužem šampionátu

Lacko zůstává třetím mužem šampionátu

Adam Lacko si i po domácím podniku v Mostě udržel třetí místo průběžného pořadí letošní sezony ETRC. Letošní sezona ETRC absolvovala o víkend

Nedělní závody ETRC byly zrušeny
Adam Lacko s VK50 získal v premiérové sezóně bronz
Calvet přidal v Misanu další dvě virtuální pódia

Adam Lacko si i po domácím podniku v Mostě udržel třetí místo průběžného pořadí letošní sezony ETRC.

Letošní sezona ETRC absolvovala o víkendu pátý podnik letošní sezony, pro který šampionát zavítal do České republiky na mostecký autodrom. Užít si ale tuto událost bylo přítomným fanouškům dovoleno jen omezeně. Možnost spatřit závody tahačů totiž dostali pouze v sobotu, neboť dvojici nedělních klání zrušil silný déšť.

I přesto se ale mohli radovat z výsledků české stáje Buggyra. Ta sice v neděli nedostala možnost využít příležitost startu Adama Lacka ze 2. místa, v sobotu jí ale rodák z Čeladné vyjel hned dvě pódiová umístění (2. a 3. pozice). Po těchto výkonech si mistr Evropy z roku 2017 udržel v průběžném pořadí 3. pozici (145 bodů), ze kterého navíc ztrácí pouhé čtyři body na druhého Antonia Albaceteho (149 bodů). Ve vedení se i nadále suverénně nachází Jochen Hahn (224 bodů).

kompletní průběžné pořadí jezdců

Adamův týmový kolega Oly Janes drží s 15 body 14. příčku. Větší radost ale Britovi může dělat pohled na hodnocení Grammer Cupu, které se 188 body vede. Oly se ale musí mít na pozoru před druhým Luisem Recuencem (183 bodů), který za ním zaostává o pouhých 5 bodů. Třetí příčka patří Jamiemu Andersonovi (158 bodů).

kompletní průběžné pořadí Grammer Cupu

Mezi týmy zůstává Buggyra (227 bodů) třetí. Vede Die Büllen von Iveco Magirus (379 bodů) před stájí Löwen Power (295 bodů).

kompletní průběžné pořadí týmů

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0