Ladniak pokračuje s GT2 Motorsportem

Také během sezony 2021 bude Szymon Ladniak závodit za českou stáj GT2 Motorsport. Zatím ale není jasné, v jakém šampionátu se představí.

V loňském roce absolvoval Szymon Ladniak s vozem Volkswagen Golf GTI TCR českého týmu GT2 Motorsport kompletní sezonu TCR Eastern Europe. Kromě toho jsme Poláka mohli v barvách stáje vidět také ve třech podnicích ADAC TCR Germany a také v jednom vytrvalostním závodě ESET Cupu.

Za GT2 Motorsport bude Ladniak závodit i letos. Zatím ale není jasné, v jakém šampionátu: „Budu pokračovat u GT2 Motorsportu. Ještě ale není úplně jasno v tom, jaký šampionát pojedu. Jednám o tom se svými sponzory. Brzy se ale rozhodneme,“ uvedl Ladniak.

V celkovém pořadí TCR Eastern Europe loni Ladniak obsadil celkové 11. místo. Svého nejlepšího výsledku dosáhl při posledním závodě sezony na Hungaroringu, který dokončil jako pátý. Pátá pozice byla Ladniakovým nejlepším výsledkem také v ADAC TCR Germany, kde však startoval bez nároku na zisk bodů. Ve vytrvalostním závodě ESET Cupu v chorvatském Grobniku skončil celkově jedenáctý a pátý v rámci kategorie TC-3500. Celkově obsadil ve vytrvalostním hodnocení TC-3500 devátou příčku.

Zdroj: TCR Eastern Europe, úvodní foto: GT2 Motorsport