Lloyd se posunul do nejlepší desítky průběžného pořadí

Lloyd se posunul do nejlepší desítky průběžného pořadí

Jezdec slovenské stáje Brutal Fish Daniel Lloyd se po zisku druhého vítězství v Barceloně posunul do první desítky průběžného pořadí TCR Europe.

Testy WTCR v Barceloně: První den patřil Münnich Motorsportu, nejrychlejší Guerrieri
Scuderia Praha přiváží z Barcelony poháry 24H Series pro šampióny v kategorii týmů a jezdců v evropské sezóně 2019
Začátek příprav na sezónu 2015

Jezdec slovenské stáje Brutal Fish Daniel Lloyd se po zisku druhého vítězství v Barceloně posunul do první desítky průběžného pořadí TCR Europe.

Daniel Lloyd a stáj Brutal Fish zažili druhý vítězný závodní víkend v TCR Europe za sebou. Po triumfu v úvodním závodě na Oscherslebenu se totiž britsko-slovenská kombinace mohla radovat z prvenství také v Barceloně, kde si podmanila druhou víkendovou jízdu.

Tento úspěch společně s osmou příčkou z úvodního klání víkendu znamenal pro Lloyda 55bodový příděl, díky kterému se v průběžném pořadí šampionátu posunul na devátou příčku. Tu nyní okupuje se 153 body.

O pouhé jedno místo před ním, tedy na osmé pozici, můžeme registrovat další slovenské zastoupení v podobě Maťa Homoly (167 bodů). Jezdec stáje Target Competition se na tuto příčku propadl ze čtvrtého místa poté, co si v Katalánsku připsal pouhých pět bodů za 13. místo v prvním závodě.

Druhý slovenský reprezentant Martin Ryba, který ve Španělsku zažil další víkend bez zisku bodů, se nachází s osmi body na 32. příčce.

Na prvním místě se stále drží Josh Files (282 bodů), jehož náskok na druhého Juliéna Brichého (234 bodů) činí před posledním podnikem sezony na Monze 48 bodů. Šance na zisk mistrovské koruny ovšem stále žije také u třetího Andrease Bäckmana (199 bodů). Švéd ovšem zaostává za lídrem již o 83 bodů a vzhledem ke skutečnosti, že ve hře jich zůstává už jen 85, jsou tak jeho naděje pouze teoretické.

Mezi týmy už je o celkovém vítězi rozhodnuto. Je jím Target Competition (687 bodů). Druhé místo patří Teamu WRT (367 bodů) a třetí M1RA Motorsportu (286 bodů). Brutal Fish figuruje se 171 body na sedmé příčce.

kompletní průběžné pořadí

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: