Lloyd v pátek na čele

Lloyd v pátek na čele

Jezdec slovenské stáje Brutal Fish Daniel Lloyd byl během pátečního programu TCR Europe na Oscherslebenu nejrychlejším jezdcem dne. Na Oscherslebe

Lloyd vybojoval pro Brutal Fish pódium
TCR Europe: Brutal Fish bodoval v Belgii s oběma jezdci
Ryba doma zažil smolný víkend

Jezdec slovenské stáje Brutal Fish Daniel Lloyd byl během pátečního programu TCR Europe na Oscherslebenu nejrychlejším jezdcem dne.

Na Oscherslebenu neměli v pátek důvod k radosti pouze čeští fanoušci zásluhou výkonů Tomáše Pekaře v rámci Renault Clio Cupu Central Europe. Usmívat se mohli totiž také slovenští příznivci motoristického sportu a to díky volným tréninkům šampionátu TCR Europe.

V nich totiž naše „bratry“ potěšil pilot stáje Brutal Fish Daniel Lloyd. Britovi, který během uplynulého klání na Red Bull Ringu vybojoval pro tým stupně vítězů, se zadařilo již v úvodních jízdách, kde zaostal pouze za vítězným Santiagem Urrutiou (1:31,681) se druhým Tomem Coronelem (1:31,881) a obsadil s časem 1:32,085 třetí příčku.

Ve druhém volném tréninku, který byl po havárii Tamáse Tenkeho a potížích vítěze prvního tréninku Urrutii hned dvakrát přerušen červenou vlajkou a nakonec předčasně ukončen, se navíc rodákovi z Huddersfieldu dařilo ještě více. Jeho maximum totiž mělo tentokrát hodnotu 1:31,495 a jednalo se nejen o nejrychlejší čas druhého volného tréninku, ale i celého dne. Na druhém místě skončil i v tomto případě Tom Coronel (1:31,615) a na třetí pozici se umístil Alex Morgan (1:31,666).

Zatímco Lloyd figuroval v obou jízdách na čele, druhý vůz týmu Brutal Fish pilotovaný Martinem Rybou se bohužel ani jednou neobjevil v první dvacítce a v obou jízdách obsadil 24. příčku. Zatímco v prvním případě zajel 42letý závodník čas 1:34,798, ve druhých jízdách zrychlil o více než sekundu a dostal se na hodnotu 1:33,423.

Druhému slovenskému jezdci Maťovi Homolovi se první trénink rovněž dvakrát nevyvedl, když zajel čas 1:33,719 a obsadil 20. příčku. Druhý volný trénink již ale jezdce týmu Target Competition zastihl v lepší formě a jeho čas 1:32.020 stačil na 8. místo.

kompletní výsledky prvního volného tréninku

kompletní výsledky druhého volného tréninku

V sobotu se uskuteční kvalifikace (9:50) a taktéž první závod (13:40).

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0