Makeš se udržel na vítězné vlně i v neděli

Makeš se udržel na vítězné vlně i v neděli

Michalu Makešovi se podařilo na Hungaroringu ovládnout i dvojici nedělních jízd. Na stupně vítězů jej v obou případech doprovodili Miha Primožič

Šenkýř Motorsport v plné sestavě na Slovakiaringu úspěšný ve všech závodech
Jezdci K&K Racing Teamu vyráží do Brna na první ze dvou finálových podniků
Tým CPMotorsport na Slovakiaringu 2013

Michalu Makešovi se podařilo na Hungaroringu ovládnout i dvojici nedělních jízd. Na stupně vítězů jej v obou případech doprovodili Miha Primožič se Zoranem Poglajenem.

Ani s mistrovským titulem v kapse Michala Makeše nepřešel hlad po vítězstvích. Jezdec stáje Mičánek Motorsport totiž na Hungaroringu zářil i v neděli během závěrečných dvou závodů sezony. Oba z nich se mu totiž po startu z pole position, které vybojoval v sobotní kvalifikaci, podařilo suverénním způsobem opanovat.

V úvodní nedělní jízdě dělala dvojnásobnému šampionovi na stupních vítězů společnost slovinská dvojice Miha Primožič a Zoran Poglajen. Lépe se dařilo prvnímu jmenovanému, který obsadil druhou příčku. Poglajen se musel spokojit s bronzem.

Na rozdíl od Primožiče, který cíl třetího závodu nespatřil, se ale Poglajen ukázal na na pódiu také v poslední jízdě, kde si oproti dopolednímu klání o jednu příčku polepšil a dojel na druhé pozici. Třetí místo tentokrát obsadil Levente Losonczy.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0