Mark Škulj ovládl závod Twingo Cupu

Mark Škulj ovládl závod Twingo Cupu

Slovinec Mark Škulj v konkurenci dvaceti vozů vyhrál úvodní závod Twingo Cupu, který otevřel nedělní program na Red Bull Ringu. Škulj nastíni

Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra uzavřeli na Hungaroringu další úspěšnou sezónu v ESET Cupu
Výsledky pátečních kvalifikací ESET V4 Cupu v Mostě
ESET V4 Cup opět na Eurosportu, premiéra už příští týden

Slovinec Mark Škulj v konkurenci dvaceti vozů vyhrál úvodní závod Twingo Cupu, který otevřel nedělní program na Red Bull Ringu.

Škulj nastínil svou rychlost už v kvalifikaci, kde zajel absolutně nejrychlejší čas a druhého Luku Glazera za sebou nechal s rozdílem 1,2 sekundy. V závodě pak potvrdil svou převahu a velmi brzy si na čele začal budovat náskok, jenž po pětadvaceti minutách ostrého tempa natáhl na více než šest vteřin.

Za vítězným Škuljem dojel Jaka Marinšek, jehož závod měl rovněž poklidný průběh. Škulj byl daleko předním a za ním zela časová propast. Teprve až o třetí místo se svedl intenzivní souboj několika vozů, z kterého nejlépe vyšel Keijo Keke Platzer a doplnil Škulje a Marinšeka na stupních vítězů. Své čtvrté místo na startovním roštu uhájil Matěj Korený, který se s Platzerem pral o poslední pódiový stupínek. První pětku uzavřel Marko Coza.

Výsledky
Twingo Cup Race 1 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0