Mercedesy týmu Black Falcon čeká při Total 24h Spa stíhací jízda

Mercedesy týmu Black Falcon čeká při Total 24h Spa stíhací jízda

Ne zcela vydařenou kvalifikaci na závod Total 24h Spa mají za sebou posádky týmu Black Falcon s vozy Mercedes AMG GT3. Nejlépe postaveným vozem bude v

GT Sports Technology na Velké ceně Slovenska 2017
GT Sports Technology čeká náročná výzva v podobě 24h Spa
GT Sports Technology čeká tvrdá bitva při Velké ceně Slovenska

Ne zcela vydařenou kvalifikaci na závod Total 24h Spa mají za sebou posádky týmu Black Falcon s vozy Mercedes AMG GT3. Nejlépe postaveným vozem bude vůz #4 v jedenácté startovní řadě.

„Výsledky kvalifikace určitě nereflektují rychlost, jakou skutečně máme. Spokojeni samozřejmě nejsme, ale soustředíme se teď především na závod. Teď musíme všechna čtyři auta zkontrolovat do posledního šroubku. Práce je do startu závodu opravdu hodně,“ řekl v pátek, kdy je v Belgii v případě ježdění volněji, Karel Neffe.

Posádka vozu #4 ve složení Luca Stolz, Adam Christodoulou a Yelmer Buurman sice zajela v noční kvalifikaci třináctý nejrychlejší čas, ale v součtu všech jízd ji na startu uvidíme na 22. příčce. O poznání hůře na tom jsou vozy #18 (Abdulaziz Bin Turki Al Faisal, Hubert Haupt, Gabriele Piana, Renger van der Zande) a #15 (Dore Chaponik, Brett Sandberg, Scott Heckert, Jeroen Bleekemolen), které budou stát na pětačtyřicáté pozici, respektive na místě padesátém.

„Mezi kvalifikacemi jsme ještě změnili set-up všem vozům a určitě to bylo k lepšímu. Podmínky už ale nebyly takové, abychom se dostali v pořadí výše,“ vysvětloval Neffe.

Start závodu Total 24h Spa je naplánovaný v sobotu na 16:30 hod.

Foto: Petr Frýba

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0