Mičánek Motorsport powered by Buggyra přiveze do Letňan Huracán i mistrovskou dvojici Galáš & Pavlíček

Jedinečná možnost setkat se s jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra. To je výstava Racing Expo, která se koná o víkendu na výstavišti v pražských Letňanech. Fanoušci motorsportu si prohlédnou týmové Lamborghini Huracán, potkat se budou moci i se sestavou pilotů, které letos vídali v týmových barvách na okruzích. A dorazí i manažer týmu Jiří Mičánek jr.

„Je to pro nás na závěr sezony svátek a možnost se potkat s fanoušky, na rozdíl od ostatních týmů ale máme vrchol šampionátu Lamborghini Super Trofeo Europe před sebou. I tak ale do Letňan přivezeme alespoň jedno auto,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek.

Na expozici se fanoušci budou moci oba dny potkat s novopečeným středoevropským okruhovým mistrem Jáchymem Galášem i vicemistrem Matějem Pavlíčkem. Ti si zároveň na slavnostním sobotním galavečeru převezmou trofeje za své letošní úspěchy v ESET CUP. Juniorský tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra suverénně ovládl hodnocení třídy GTC a ve finálovém podniku se už jen rozhodovalo o tom, který z týmových jezdců získá titul.

Expozici navštíví i Josef Záruba, který startoval v posádce s Kurtem Wagnerem ve vytrvalostních závodech, a Broněk Formánek, pilot Lamborghini Super Trofeo Europe. Tedy právě šampionátu, který vyvrcholí až za dva týdny na okruhu Vallelunga nedaleko Říma. Juniorská dvojice bude na veletrhu většinu času, ostatní piloti a manažer týmu Jiří Mičánek se s fanoušky potkají v sobotu.

Největší česká výstava zaměřená na motorsport se koná v areálu PVA Letňany od soboty 28. října do neděle 29. října. Brány výstavy se otevřou v oba dny vždy v 10:00.

 

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.