Mičánek Motorsport zahájí sezónu 2017 v Mistrovství České republiky závodů do vrchu

Mičánek Motorsport zahájí sezónu 2017 v Mistrovství České republiky závodů do vrchu

Na brněnském Masarykově Automotodromu se od středy konají každoroční předsezónní testy, po kterých bezprostředně navazuje úvodní podnik vrchařského re

Jezdci týmu Mičánek Motorsport testovali s Christianem Engelhartem
Abrahama stále limituje zraněné rameno, první den v Brně zajel dvaadvacátý čas
bwin Grand Prix České republiky Denní shrnutí – pátek 23. srpna

Na brněnském Masarykově Automotodromu se od středy konají každoroční předsezónní testy, po kterých bezprostředně navazuje úvodní podnik vrchařského republikového šampionátu –  GMS HILLCLIMB PROLOG AUTODROM BRNO, nebo-li také tradiční „brněnský drak“.

Na startu úvodního podniku Mistrovství České republiky závodů do vrchu se v dnešních jízdách představí také jezdci domácího týmu Mičánek Motorsport Jiří Stránský a Bronisav Formánek, kteří tak oficiálně zahajují svůj závodní program sezóny 2017.

„Původně jsme s tím vůbec nepočítali, ale kluci byli po testech z aut tak nadšení, že jsme se rozhodli tento testovací víkend o něco prodloužit. Velmi pravděpodobně se bude jednat o ojedinělou příležitost ukázat naše Lamborghini v šampionátu vrchařů, protože primárně plánujeme starty v okruhovém ESET V4 Cupu. Dnešek nebereme však pouze jako nějaké zpestření, ale rádi bychom se poprali o nejvyšší příčky v naší třídě,“ prozrazuje manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Starty závodních jízd MČR:
První podnik
1. závod – 10:30
2. závod – 12:00

Druhý podnik
1. závod – 15:00
2. závod – 16:30

PR GP Group

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0