Mičánek s Formánkem na exhibici do Hrušovan

Mičánek s Formánkem na exhibici do Hrušovan

Od návratu z první mise Lamborghini SuperTrofeo v Misanu uběhlo jen pár dnů a v dílnách týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra je opět pěkně živo.

Mičánkovci zažili na Nürburgringu úspěšný pátek
Skvělé domácí představení jezdců týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra
Víkendová bitva na dvou frontách

Od návratu z první mise Lamborghini SuperTrofeo v Misanu uběhlo jen pár dnů a v dílnách týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra je opět pěkně živo.

„Když jsme se vraceli z Itálie, říkal jsem si, že máme spoustu času dát auta po nedělním závodě opět do pořádku. Všechno se ale změnilo v úterý ráno, když mi zavolal Tomáš Ševčík, jenž stojí za pořádáním ojedinělého projektu SUPER MOTARD Hrušovany. Slovo dalo slovo a již teď v sobotu mne s Broňkem Formánkem čeká exhibiční představení na atraktivní a rychlé dráze v Hrušovanech,“ říká týmový manažer Jiří Mičánek jr., který dále dodává: „Do Hrušovan jsme se s klukama jezdili v předchozích letech pouze dívat, resp. v rámci závodu motokár nás zde zastupoval Jožka Záruba, který je zde stejně jako Broněk Formánek doma. Ta trať je hodně zvláštní – jede se po úzkých městských cestách. Ty lemují klasické velké balíky se slámou. Moc se na to těším, čeká se velká návštěva a ten kontakt s fanoušky bude ještě o něco intenzivnější.“

O víkendu nás čeká již sedmý ročník naší akce, přičemž, v loňském roce se kolem 1,3 kilometrů dlouhé trati tísnilo více než 3.000 diváků. Letos to kvůli Covidu bude méně. Podařilo se nám připravit celkem dvě bezpečné zóny s tím, že každá z nich pojme 1.000 návštěvníků. Ve třech různých sériích se nám představí cca 80 jezdců: Když k tomu pak přičteme i ostré Lamborghini SuperTrofeo, tak si myslím, že si na své přijde opravdu každý,“ tak zněla slova leadera celého projektu – Tomáše Ševčíka.

Fakta Termín akce: 15.-16.2020 Místo konání – Hrušovany nad Jevišovkou

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0