Michal Matějovský na stupních vítězů v soutěži Nejlepší sportovec Královéhradeckého kraje za rok 2015

Michal Matějovský na stupních vítězů v soutěži Nejlepší sportovec Královéhradeckého kraje za rok 2015

Slavnostní vyhlášení populární ankety "Nejúspěšnější sportovec Královéhradeckého kraje" za rok 2015 se uskutečnilo ve čtvrtek 31. 3. 2016 v Kongresové

Sobota přinesla jezdcům týmu Křenek Motorsport první a druhou řadu
Sezóna FIA ETCC začíná v Le Castellet
Matějovský doplnil kolekci letošních trofejí o Zlatý volant

Slavnostní vyhlášení populární ankety “Nejúspěšnější sportovec Královéhradeckého kraje” za rok 2015 se uskutečnilo ve čtvrtek 31. 3. 2016 v Kongresovém centru Aldis. Akci uspořádal opět KHKO ČUS ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, agenturou Sport Action a Deníkem, pod záštitou hejtmana Lubomíra France a primátora města Hradec Králové Zdeňka Finka. Michal Matějovský tentokrát obsadil vynikající 2. místo, za zisk titulu evropského šampiona v závodech evropského mistrovství cestovních vozů FIA ETCC 2015.

Cenu za Matějovského však přebíral člen týmu Jaroslav Lněnička, protože Michal se ve stejné době účastnil slavnostní večeře, konané v rámci setkání prezidenta republiky Miloše Zemana s osobnostmi Královéhradeckého kraje. “Dovolte mi, abych Vás pozdravil jménem Michala Matějovského, poděkoval za ocenění, které se mu dnes večer dostalo a zároveň jej omluvil z dnešní akce, protože přijal pozvání pana prezidenta a právě v těchto chvílích je spolu s dalšími osobnostmi Královéhradeckého kraje na společné večeři,” řekl Jaroslav Lněnička po převzetí ocenění z rukou náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové a poslance Parlamentu ČR Leoše Hegra.

Vydařeným galavečerem provázel moderátor Radek Šilhan. V doprovodném programu vystopupily Trio Nobles, artistické duo Victor&Szymon, zpěvačka Andrea Mea a další.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  A. Novák 5 years ago

  Bože, už s tím Matějovským přestaňte, je to fakt trapný… 🙁

  • comment-avatar

   … ano víme, Vy zkrátka nikdy nebudete spokojen … je to závodník a něco dokázal … co jste dokázal Vy, svěřte se nám, taky to rádi uveřejníme, určitě si to zasloužíte stejně jako všichni ostatní … rádi uveřejníme jakýkoliv zajímavý příběh, který jen trochu souvisí se závody … názor ať si pak udělá každý sám

   • comment-avatar
    A. Novák 5 years ago

    Já nejsem automobilový závodník, čili o mně rozhodně psát nebudete, protože by to vaše čtenáře nezajímalo. Stejně tak je ale nezajímá násilná propagace Matějovského, který dokázal akorát to, že se vždy takticky objevil ve třídě, kde kvůli absenci jakékoliv konkurence nemohl neutrpět vítězství. To je podstata rodiny Matějovských už ve druhé generaci a od odborného média bych oprávněně čekal smysl pro realitu.

 • DISQUS: 0