Monteiro byl nejrychlejší v neoficiálních testech na Hungaroringu

Monteiro byl nejrychlejší v neoficiálních testech na Hungaroringu

Po závodním víkendu na maďarském Hungaroringu se někteří jezdci rozhodli ještě před přesunem na Slovakiaring pořádně otestovat sebe a své vozy. V Buda

Honda se už soustředí na sezonu 2015
WTCC: Volvo vystrkuje růžky, Ekblom s Björk na čele volného tréninku
Z městského okruhu v Marakeši se stane trvalý závodní okruh

Po závodním víkendu na maďarském Hungaroringu se někteří jezdci rozhodli ještě před přesunem na Slovakiaring pořádně otestovat sebe a své vozy. V Budapešti zůstaly všechny čtyři Hondy, dvě Lady a Chevrolet Toma Chiltona. Nejrychlejší byl jezdec továrního týmu Honda Tiago Monteiro.

Portugalský jezdec zajel v testech o 3 desetiny rychlejší čas, než ten, který se mu podařil zajet v kvalifikaci. Monteirův týmový kolega Gabriele Tarquini zaostal za Portugalcem ani ne o 1 desetinu. Vloni Hondám Slovakiaring sednul, bude se opakovat minulost a podmaní si alespoň 1 závod?

I třetí nejrychlejší v neoficiálních testech na Hungaroringu byla Honda, tentokrát pilotovaná Bennanim, který v neděli doplatil na poruchu turba, kvůli které nemohl nastoupit do druhého závodu. Jediný jezdec s Chevroletem byl v úterý Tom Chilton, jenž ztratil na nejrychlejšího Monteira téměř půl sekundy.

Mezi Lady Roba Huffa a Jamese Thompsona se dokázal vmáčknout Norbert Michelisz. Thompson byl se ztrátou 2,2s přesvědčivě nejpomalejší.

Výsledky neoficiálních testů
1. Tiago Monteiro      1:48,910
2. Gabriele Tarquini   +0,065s
3. Mehdi Bennani         +0,140s
4. Tom Chilton              +0,421s
5. Rob Huff                     +1,046s
6. Norbert Michelizs   +1,228s
7. James Thompson    +2,138s

Foto: Honda

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0