Morbidelli, Vanthoor, dominovali v obou závodech SUPERSTARS v Zolderu

Morbidelli, Vanthoor, dominovali v obou závodech SUPERSTARS v Zolderu

Závodní okruh v  Zolderu uvítal o uplynulém víkendu závody SUPERSTARS. Na tuto závodní událost se přišlo podívat 13.500 fanoušků (za celý víkend 20.00

Čechoslováci při Superstars Series v Brně
Slováci a ex-pilot F1 kraľovali sobote na Slovakia Ringu
Nový jezdci a týmy v GTSPRINTU

Závodní okruh v  Zolderu uvítal o uplynulém víkendu závody SUPERSTARS. Na tuto závodní událost se přišlo podívat 13.500 fanoušků (za celý víkend 20.000). Z vítězství se radoval Gianni Morbidelli, následován Laurensem Vanthoorem. U Audi se tak mohli radovat hned dvakrát, když se toto vítězství opakovalo i v druhém závodě.

Morbidelli se tak opět posunul v celkovém hodnocení na druhé místo s 96 body. První pozici si stále drží Thomas Biagi, který má o 23 bodů více. Giovanni Berton se posubul na třetí pozici (91 bodů) a o jeden bod méně má  Vitantonio Liuzzi.

Po svém startu z pole position se ujal Morbidelli vedení v prvním závodě, s tím, že se již nemusel ohlížet přes rameno. Druhý dojel Vanthoor a třetí Luigi Ferrara z týmu Roma Racing.  V druhém závodě dojel třetí Raffaele Giammaria, který se do série vrátil s týmem Caal Racing s vozem Mercedes C63 AMG.

Vanthoor nebyl jedinný nováček, kterému se dařilo. Belgický jezdec Renaul Kuppens v týmu Giudici se držel v blízkosti pódia. Dojel čtvrtý a pátý.

Příští závod SUPERSTARSWORLD se pojede 20-21. července v portugalském Portimau.
-LB-

SUPERSTARS
Foto: Superstars

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0