Na Slovakia Ringu posílí tým Mičánek Motorsport Kurt Wagner

Na Slovakia Ringu posílí tým Mičánek Motorsport Kurt Wagner

Již tento víkend se na Slovakia Ringu uskuteční letošní předposlední podnik středoevropského zónového mistrovství v závodech na okruzích. Boje o mistr

Jezdci týmu Duck Racing vyráží k dalším závodům šampionátu FIA CEZ na Red Bull Ring
Do Poznaně bez Ginetty, za to však s velkým odhodláním
Tým Křenek Motorsport měl v Mostě opravdu hodně napilno

Již tento víkend se na Slovakia Ringu uskuteční letošní předposlední podnik středoevropského zónového mistrovství v závodech na okruzích. Boje o mistrovské tituly jdou do finále a na výsledcích z tohoto víkendu tak maximálně záleží. To dobře ví i u týmu Mičánek Motorsport, kde je našlápnuto hned k mistrovskému double.

„Na Slovakia Ring odjíždíme s jasným cílem a to udržet průběžné vedení a přiblížit se tak k zisku mistrovských titulů. Jožka Záruba s Lamborghini i Michal Makeš s Cliem vedou ve svých třídách, nicméně konkurenti jsou stále velice blízko,“ bilancuje manažer týmu Jiří Mičánek jr. před odjezdem na Slovensko.

„Na Slovakia Ringu jsme nedávno testovali a jezdci i technika jsou skvěle připraveni. Navíc ve vytrvalosti posílí náš tým německý závodník Kurt Wagner, jenž má za sebou celou řadu startů v týmu Hanse Reitera – Reiter Engineering. Věřím, že s Jožkou utvoří silný tandem a budou patřit ke špičce celého pole,“ dodává Jiří Mičánek.

„Po Grobniku jsem jezdil hodně na motokárách a tak mám celkem najeto. Slovakia Ring mám velice rád a vždy se tam moc těším. Je to skoro doma a to je vždy ta správná motivace, a navíc ve třídě máme pět stejných aut. Těším se také na nového parťáka a stejně tak i na návrat bratrů Sládečků. Kurt má celou řadu zkušeností a tak jsem zvědav, jak nám to půjde,“ tak zněla odpověď Josefa Záruby na otázku co očekává od Slovenských závodů.

A jak to vidí týmový junior Michal Makeš?

„Grobnik pro mě byl dalším výborným víkendem a velmi pozitivním začátkem druhé poloviny sezóny. Doufám, že to takhle bude pokračovat i nadále. Na Slovakia Ring se velmi těším a věřím v dobrý výsledek. Na trati jsme s týmem 3 dny v červenci testovali a vše probíhalo skvěle. Tým perfektně nastavil auto, takže jsem mohl autu plně věřit a celé tři dny jen zrychlovat.“

Harmonogram víkendu na Slovakia Ringu:

Sobota 18. srpna

13:25 – Sprint -2.0
14:20 – Sprint +2.0
17:40 – Endurance

Neděle 19. srpna
14:05 – Sprint -2.0
15:00 – Sprint +2.0

PR GP Group s.r.o.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0